​Naujasis suslėgtosiomis gamtinėmis dujomis (CNG) varomas Daily Natural Power

​Naujasis Daily Natural Power yra suslėgtosiomis gamtinėmis dujomis (CNG) varoma transporto priemonė, pasižyminti dviguba suslėgtųjų gamtinių dujų arba benzino galia

Transporto priemonė sukurta ir optimizuota darbui su gamtinėmis dujomis. Jei baigiasi degalai, sistema automatiškai persijungia į „avarinį“ benzino režimą (tokiu atveju galima nuvažiuoti dar apytiksliai 100 km).

Galimas visų variantų transporto priemonių bendras svoris kinta nuo 3,5 t iki 7,0 t, tokiu būdu naujasis Daily tampa visiškai universalus ir apima važiuoklinės su kabina, furgono, dvigubos kabinos ir pusiau įstiklinto furgono variantus.

Ratų bazės ilgiai būna nuo 3 520 mm iki 4 100 mm furgonui (pagal transporto priemonių bendrą svorį), o talpa kroviniams – iki 19,6 m3 (vienintelė savo klasėje). Važiuoklės su kabina siūlomi ratų bazės ilgiai būna nuo 3 450 mm iki 4 750 mm, o prie rėmo montuojamo antstato ilgiai – iki 6 190 mm (vienintelis savo klasėje).

Iveco yra vienintelis gamintojas, galintis pateikti visą lengvųjų ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, varomų  suslėgtomis gamtinėmis dujomis asortimentą.

Iveco suslėgtosiomis gamtinėmis dujomis varomų transporto priemonių linijos produktų Europoje jau parduota 10 000 vienetų. Šios transporto priemonės dažniausiai naudojamos miesto transportui. Gamtinės dujos yra viena iš ateities degalų rūšių – tačiau jau šiandien jos yra ekonomiško ir ekologiško mobilumo problemų sprendimo pavyzdys:

 kalbant apie degalus, kai naudojamos dujos, jų reikia 40 proc. mažiau palyginti su atitinkamu dyzelinu;

 mažiausias poveikis aplinkai, palyginti su bet kokiais kitais vidaus degimo varinkliais (išmetamose dujose visiškai nėra sieros, angliavandenilių bei sveikatai žalingų dalelių, mažas išskiriamo CO2 kiekis);

 tylus (veikia apytiksliai 5 db tyliau nei atitinkamas dyzelinis variklis);

 tai saugūs degalai. Automatinio degimo temperatūra yra dviguba palyginti su dyzelinu ir benzinu. Degalų bakai išbandyti taip, kad atlaikytų dvigubą darbinį slėgį.

Pratekėjimo atveju dujos išsisklaido greitai, nes jos yra lengvenės už orą.  

Gamtinėmis dujomis varomoms transporto priemonėms leidžiama įvažiuoti į požeminius stovėjimo garažus, bortinius keltus ir be viso to (dėl ypač mažo kenksmingų dalelių išskyrimo) – važiuoti apriboto eismo vietose (pvz., perpildytose zonose). Visi „Iveco“ suslėgtųjų gamtinių dujų kategorijų tipai patvirtinti pagal „Euro VI“ standartą sunkiąjam transportui. Naująjį Daily vairuoti gali B kategorijos vairuotojo pažymėjimą turintys vairuotojai (iki 3,5 t transporto priemonės bendrosios masės).

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt