Patikimos pavarų dėžės

Pirkėjai gali rinktis 9 arba 16 pavarų mechanines ZF firmos pavarų dėžes. Šios greičių dėžės yra ypač patikimos ir nereikalaujančios intensyvaus aptarnavimo. Lengvas valdymas užtikrinamas dvigubo H tipo perjungimo mechanizmo dėka.
16 pavarų dėžė turi pavarų perjungimo stiprintuvą, kurio dėka pavaros jungiamos tiksliai, greitai ir patogiai.

EuroTronic pavarų dėžė komfortui ir efektyvumui

Naujieji Trakker automobiliai gali būti užsakomi su technologiškai pažangiomis EuroTronic automatizuotomis pavarų dėžėmis. Pavaros valdomos trimis mygtukais ant centrinės konsolės bei svirties ant vairo kolonėlės pagalba.
Šios pavarų dėžės privalumas yra tas, kad ji, lyginat su mechanine yra 50-60 kg lengvesnė, bei turi mažiau pneumatinių bei elektrinių valdymo komponentų.
Perjungimo mechanizmas nereikalauja sinchronizatorių, todėl pavarų perjungimas yra greitesnis ir sklandesnis. Sistema apsaugota nuo neteisingos pavaros parinkimo, todėl nėra tikimybės, kad variklis dirbs virš kritinių sūkių.
EuroTronic pavarų dėžė gali dirbti automatiniu arba pusiau automatiniu (rankiniu ) režimu. Veikiant automatiniu režimu, valdymo programa parenka optimalią pavarą atsižvelgiant į apkrovą, eismo sąlygas ir vairavimo stilių, taip pasiekiamas geriausias balansas tarp dinaminių charakteristikų, kuro sunaudojimo ir važiavimo komforto.
Pavarų dėžė turi specialią programą, skirtą manevruoti mažais greičiais pirmyn arba atgal, pavyzdžiui, įvažiuojant į siaurą erdvę ar kabinat specialią automobilio įrangą. Parinkus lėtos eigos programą, keičiasi akseleratoriaus pedalo jautrumas į paspaudimą. Sankabos ir pavarų perjungimo valdymas tampa jautresnis, vairuotojas akseleratoriaus pedalo pagalba gali lengviau kontroliuoti pavarų dėžės darbą.