STRALIS XP

Tolimųjų pervežimų TCO2 čempionas

STRALIS XP yra sukurtas nuvažiuoti daugiau kilometrų su mažiau degalų. Jis sukonstruotas ir didžiausia ekonomija pasiekiama važinėjant tolimais maršrutais, o degalai taupomi ir TCO mažėja dėl pažangių technologijų ir visiškai naujo požiūrio į gaminį.
Mes sukurėme puikų tolimųjų maršrutų krovininį automobilį STRALIS XP: tai tikras „degalų valdytojas“, galintis kontroliuoti visus degalų sąnaudas veikiančius kintamuosius, kuris remiasi unikaliomis IVECO paslaugomis, kurios mažina CO2 ir TCO.
Jis siūlo geriausią rinkoje integraciją tarp gaminių ir paslaugų, kurios sudaro du trečdalius bendrosios nuosavybės kainos ir suteikia patį universaliausią šiandieninės krovininių automobilių rinkos transporto sprendimą.
Bendras degalų sutaupymo rezultatas gali siekti 11 % (dėl įrangos) ir iki 3 % (dėl paslaugų). Įvertinus visus veiksnius (degalus, techninę priežiūrą, vertę ir darbo laiką) STRALIS XP bendrąją nuosavybės kainą (TCO) važinėjant tolimais maršrutais sumažina 5,6 %.
STRALIS XP visi degalų taupymo įrankiai yra standartinėje komplektacijoje:
SMART EGR, degimo efektyvumą gerinanti sistema, kuri yra ypač efektyvi tolimuose maršrutuose;
IŠMANŪS PRIEDAI;
Variklio trinties sumažinimas;
IVECO HI-CRUISE, pagalbos vairuotojui integravimo sistema: ekonomiškas riedėjimas, numatomas pavarų perjungimas ir važiavimo pastoviu greičiu sistema su numatymo funkcija;
ECOSWITCH greičio ir sukimo momento ribotuvas;
Optimizuotas galinės ašies perdavimo skaičius;
Eco padangos su mažu pasipriešinimu riedėjimui;
• Išskirtinė UPTIME GUARANTEE;
• IVECO PATARIMŲ DĖL DEGALŲ TAUPYMO PASLAUGOS, įskaitant TCO2 SMART REPORT ir TCO2 ADVISING.

 

STRALIS kai kurios funkcijoe siųlomos už papildomą kainą: IVECO HI-CRUISE GPS sistema su numatymo funkcija, naujosios trijų “A” eco-padangos, HI-LED galiniai žibintai, IVECONNECT + DRIVING STYLE EVALUATION, TCO2 SMART REPORT, TCO2 ADVISING, UPTIME GUARANTEE (iki 4 metų), ELEMENTS M&R sutartys, TCO2 DRIVING, Transporto parko valdymo paslaugos, Padangų techninė priežiūra (privaloma su M&R sutartimis). Visi degalų taupymofunkcijos yra standartinėje Stralis XP komplektacijoje

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt