IVECO S-WAY
DRIVE THE NEW WAY

JŪSŲ NAMAI TOLI NUO NAMŲ

Su visiškai nauja kabina, išskirtiniu degalų naudojimo efektyvumu ir pažangia technologija bei interneto ryšiu IVECO S-WAY krovininis automobilis yra universalus transporto sprendimas, sukurtas suteikti puikias gyvenimo ant ratų sąlygas vairuotojams ir siūlantis patrauklų sprendimą savininkams dėl savo konkurencingumo ir bendrosios nuosavybės kainos.

Jis yra kiekvieno vairuotojo svajonių automobilis: sukurtas atsižvelgiant į jų poreikius, su erdvia nauja kabina ir įvairiomis komforto funkcijomis bei pažangiomis technologijomis. Tai iš tiesų yra jūsų namai toli nuo namų.
IVECO S-WAY yra 100 proc. prie interneto prijungtas krovininis automobilis ir tai atveria naują transporto parko valdymo ir gyvenimo ant ratų erą. Dėl pažangios automobilio technologijos vairuotojai niekada nepraranda ryšio su savo transporto vadybininku, IVECO klientų aptarnavimo specialistais ir prekybos atstovų tinklo darbuotojais, todėl kelyje jie niekada nebus vieni.

IVECO S-WAY. DRIVE THE NEW WAY


banner-ebrochure
IVECO S-WAY

NAUJAS AERODINAMINIŲ
SAVYBIŲ IR STILIAUS LYGIS

@Titolo

Visiškai nauja kabina, dėl kurios išskirtinių aerodinaminių savybių dar iki 4 proc. padidėja ir taip puikus automobilio degalų naudojimo efektyvumas.

Ji buvo iš pagrindų atnaujinta, kad klientams suteiktų visapusę naudą – nuo degalų taupymo ir mažesnės bendrosios nuosavybės kainos (TCO) iki didesnio vairuotojo saugumo.

Visos išorinės kabinos detalės buvo kruopščiai ištyrinėtos, siekiant iki minimumo sumažinti oro pasipriešinimą.

  • Naujas stogas tobulai integruotas į automobilio priekinę dalį;
  • variklio grotelės nuolaidžiais užapvalintais kampais ir šoninėmis briaunomis;
  • naujas bamperio iš kelių dalių dizainas su integruotais kreiptuvais;
  • optimizuotas aerodinaminių detalių komplektas ir šoniniai apsauginiai gaubtai su guminiais pailginimais;
  • vien tik iš LED sudaryti priekiniai žibintai;
  • naujo dizaino durys, pratęstos iki antrojo laiptelio;
  • integruotas stovėjimo aušintuvas.

IVECO S-WAY sukurtas ypatingą dėmesį skiriant vairuotojui, todėl kabina atnaujinta ir sustiprinta, kad pasyvioji sauga būtų didesnė.

Dėl naujo dizaino vairuotojui taip pat užtikrinamas gerokai didesnis tiesioginis matomumas su vientisais šoniniais langais ir galinio vaizdo veidrodėliais.

GERESNĖS GYVENIMO
IR DARBO SĄLYGOS

@Titolo

​IVECO S-WAY kabinos konstrukcija visiškai pakeista, ypatingą dėmesį skiriant vairuotojui, kad jam būtų sudarytos aukščiausios klasės gyvenimo, vairavimo ir darbo sąlygos.

Naujoje kabinoje vairuotojui sukurta erdvi aplinka su talpiomis ir optimaliai išdėstytomis daiktų dėtuvėmis, puikia ergonomika ir komfortiška bei funkcionalia poilsio zona.

Reguliuojamą sėdynę vairuotojas gali nustatyti į reikiamą aukštį ir atstumą nuo daugiafunkcio vairo su plokščiu pagrindu, kuris palieka pakankamai vietos kojoms.

Dėl ergonomiško valdymo įtaisų išdėstymo lengva pasiekti visų pagrindinių funkcijų valdiklius.

Atnaujintas prietaisų skydelis ir centrinė konsolė, kad automobilį valdyti būtų patogiau ir efektyviau. Naujas variklio užvedimo ir išjungimo mygtukas ir elektroninio rakto anga su integruotu nuotoliniu valdikliu patogiai įrengti prietaisų skydelio DNR zonoje.

Nauja informacinė pramoginė sistema su balso atpažinimo funkcija, DAB radiju ir navigacijos žemėlapiais vairuotojui taip pat suteikia galimybę ant ratų pasiimti savo skaitmeninį gyvenimą: reikia tik prie „Apple Car Play" prijungti mobilųjį telefoną.

Talpios dėtuvės patogiai išdėstytos įvairiose kabinos vietose, kad vairuotojas galėtų pasidėti visus reikiamus daiktus. Atnaujinta poilsio zona, kad vairuotojui būtų kuo patogiau. Simetriško plano zonoje komfortas suderintas su funkcionalumu, įrengtos dėtuvės, USB jungtys ir valdymo įtaisai. Pakeitus stogo konstrukciją, kabinos centre aukštis siekia 215 cm, todėl galima patogiai stovėti. 

Oro kondicionavimo sistema ir integruotos stovėjimo vėsintuvo bei šildymo sistemos užtikrina idealų klimatą kabinoje bet kuriuo metu.

NAUJAS INTERNETO
RYŠIO PASAULIS

@Titolo

IVECO S-WAY pristato naują interneto ryšio pasaulį, sukurtą padėti logistikos operatoriams ir transporto vadybininkams, siekiant optimizuoti automobilio darbo laiką, degalų naudojimo efektyvumą ir bendrąją nuosavybės kainą (TCO), taip pat padėti vairuotojui patogiai ir efektyviai vairuoti, dirbti ir gyventi ant ratų.

IVECO S-WAY interneto ryšio technologija automobilį sujungia tiesiai su IVECO valdymo skyriumi, pateikdama tikralaikius duomenis, kurie padeda optimaliai išnaudoti vairuotojo darbo laiką ir padidinti našumą. IVECO S-WAY interneto ryšio technologija sukurta turint galvoje ir vairuotojus, kad padėtų jiems patogiai ir saugiai vairuoti.

Naujoji IVECO EASY programa skirta vairuotojo gyvenimui ant ratų palengvinti, kad jie galėtų visas automobilio ir kabinos funkcijas valdyti iš savo mobiliojo prietaiso. Be to, jie su šia programa gali įjungti pagalbos kelyje (Assistance No-Stop) paslaugą, atsisiųsti nuotolinės diagnostikos duomenis ir peržvelgti savo vairavimo stiliaus įvertinimo rezultatus.

VARIKLIO EKSPLOATACINĖS
SAVYBĖS IR EKOLOGIJA

@Titolo

IVECO S-WAY siūlo platų „Euro VI/d" dyzelinių ir gamtinėmis dujomis varomų variklių, kurie tinka visiems darbams, pasirinkimą.

3 darbinių tūrių dyzeliniai varikliai, kurių galia yra nuo 330 iki 570 AG, ir 2 darbinių tūrių gamtinėmis dujomis varomi varikliai, kurių galia yra nuo 340 to 460 AG, yra galingiausi tarp savo klasės automobilių.


DEGALŲ TAUPYMO PRIEMONĖS

  • Išmanioji EGR padidina degimo efektyvumą, optimizuodama degalų įpurškimo sinchronizavimą ir sumažindama degalų sąnaudas.
  • Išmanūs pagalbiniai variklio įtaisai apsaugo nuo energijos eikvojimo tuomet, kai nėra būtina.
  • Apsaugos nuo variklio darbo tuščiąja eiga funkcija padeda išvengti ilgalaikio darbo tuščiąja eiga, automatiškai išjungdama variklį.

 

IVECO HI-CRUISE GPS numatančioje važiavimo sistemoje integruotos tokios pagalbos vairuotojui funkcijos kaip ekonomiškas riedėjimas, pavarų perjungimo numatymas ir greičio palaikymo valdymo numatymas, naudojant moderniausią GPS žemėlapių technologiją.


EKOLOGIJA

IVECO S-WAY NP maksimaliai išnaudoja ekologiškiausių degalų pranašumą, kad pagerintų oro kokybę, sumažintų kenksmingą išmetamųjų dujų poveikį aplinkai ir prisidėtų prie tylesnės aplinkos, skleisdamas vos 71 dB (A) triukšmą. Ypač tyliai važiuojantis krovininis automobilis, įjungus betriukšmį režimą, – geriausias automobilis prekėms išvežioti naktį.

IVECO S-WAY NP yra pirmasis dujomis varomas krovininis automobilis rinkoje, skirtas tarptautiniam tolimajam vežimui, be degalų papildymo nuvažiuojantis iki 1 600 km.