​OUR SERVICES
FOR YOUR BUSINESS

PASIRINKITE SAVO VEIKLĄ IDEALIAI ATITINKANČIAS PASLAUGAS

Daily siūlo daugybę paslaugų, tad tikrai atrasite tas, kurios atitinka Jūsų poreikius. Tai leis išlaikyti transporto priemones geriausios būklės ir padės Jūsų įmonei klestėti.

IVECO servicios

Daily pristato visiškai naujas pritaikymo galimybes, kurias užtikrina ryšio funkcijos. Naudodamiesi nuolat siunčiama tikralaike transporto priemonės informacija, galime Jums pasiūlyti pritaikytus techninės priežiūros planus, atspindinčius realų Daily naudojimą. Tai puikus sprendimas Jūsų įmonei.

IVECO PASLAUGOS
Mūsų Elementų asortimentas užtikrina itin didelį lankstumą renkantis planuojamos techninės priežiūros ir išplėstinės garantijos paslaugas bei papildomus draudimo elementus.
MAINTENANCE
 • Techninė priežiūra
 • Tepimas
 • Tepalų ir skysčių keitimas pagal techninės priežiūros ir remonto vadovą
  DRIVELINE
  • Variklis
  • Degalų įpurškimas
  • Pavarų dėžė
  • Sraigtinio veleno ir ašių remontas
  EXTRA DRIVELINE
  • Dalys, neįeinančios į Drive line, pavyzdžiui, elektros sistema
  WEAR
  • Sankaba
  • Stabdžių trinkelės
  • Stabdžių diskai
  • Stabdžių būgnai
  • Stabdžių antdėklai stabdžių būgnams

  IVECO PASLAUGOS

  Pasirinkite savo veiklą idealiai atitinkančias paslaugas
  Daily - IVECO Servicios

  IVECO CAPITAL - IVECO finansinių paslaugų prekių ženklas, siūlantis platų finansavimo, išperkamosios nuomos, nuomos ir papildomų paslaugų, kurios papildo komercinių transporto priemonių išplėstinės garantijos, techninės priežiūros ir remonto paslaugas, pasirinkimą. Į komplektą galima įtraukti įvairių rūšių draudimą.
  Visi finansiniai paketai gali būti pritaikyti pagal klientų poreikius ir visų rūšių transporto priemonėms – naujoms, panaudotoms ar perdarytoms.

  IVECO CAPITAL teikia klientams profesionalias konsultacijas, kaip pasirinkti finansinį produktą, kuris geriausiai atitiktų jų įmonės finansinius ir fiskalinius reikalavimus.
  Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo IVECO atstovą.

  Daily - IVECO Servicios

  IVECO SKAMBUČIŲ CENTRAS dirba 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, kad Daily ir Jūsų įmonė dirbtų be jokių trikdžių.
  IVECO NON-STOP – originali išmaniesiems telefonams skirta IVECO programėlė, per kurią galite susisiekti su IVECO komanda sugedus Jūsų transporto priemonei. Tiesiog įveskite savo transporto priemonės informaciją (VIN ir registracijos numerį) ir vienu mygtuko paspaudimu išsiųskite pagalbos prašymą IVECO klientų centrui.

  Nedelsdami pradėsime vykdyti Jūsų prašymą, informuosime artimiausią techninės priežiūros centrą ir prižiūrėsime transporto priemonės remontą. Naudodamiesi programėle galite gauti naujausią informaciją apie Jūsų transporto priemonei teikiamos pagalbos eigą.

  ORIGINALIOS IVECO DALYS

  ORIGINALIOS IVECO DALYS užtikrina patikimą Daily darbą ilgus metus už prieinamą kainą. Pasiūlymą sudaro naujos ir rekonstruotos dalys, techninės priežiūros rinkiniai ir telematikos sprendimai.

  IVECO turi 7 didžiųjų sandėlių tinklą ir naudoja pažangias technologijas, kad užtikrintų pristatymą visą parą bet kurioje Europos vietoje

  ORIGINALIOS <span style="color: #3466cd;">IVECO DALYS</span>
  IVECO <span style="color: #3466cd;">GERBĖJŲ PARDUOTUVĖ</span>

  IVECO GERBĖJŲ PARDUOTUVĖ

  Įsigykite įvairių IVECO darbo ir laisvalaikio drabužių, raštinės reikmenų ir prietaisų iš savo atstovo arba IVECO internetinėje parduotuvėje