PATARIMAI DĖL DEGALŲ TAUPYMO

Kuro ekonomijos didinimas su Vairavimo Stiliaus Įvertinimo sistema

Naudojant VAIRAVIMO STILIAUS ĮVERTINIMĄ, vairuotojų įgūdžiai tobulėja vairuojant. Ši sistema veikia kaip profesionalus instruktorius kabinoje šalia vairuotojo ir padeda taupyti degalus neaukojant komercinio greičio. Ji įvertina efektyvumą ir pateikia degalų taupymo pasiūlymus (pavyzdžiui, kokią pavarą reikėtų rinktis konkrečiu momentu). VAIRAVIMO STILIAUS ĮVERTINIMĄ gali naudoti pats už vairo sėdintis vairuotojas arba ją galima integruoti į naujas IVECO PATARIMŲ DĖL DEGALŲ TAUPYMO PASLAUGAS. 

TCO2 SMART REPORT

IVECO VAIRAVIMO STILIAUS ĮVERTINIMO rezultatai persiunčiami nuotoliniu būdu, ir tokiu būdu galima įvertinti pagrindinius automobilio ir vairuotojo darbo parametrus. Šios ataskaitos kas savaitę siunčiamos elektroniniu paštu transporto padalinio vadybininkui, kuris mato vairuotojų vairavimo įpročius ir atitinkamas tendencijas, kiekvieno automobilio degalų sąnaudas ir viso transporto parko išmetamų teršalų kiekį. Ši paslauga yra nepriklausoma nuo kitų internetinių transporto parko valdymo paslau.

TCO2 ADVISING

IVECO yra universalus „konsultantas dėl degalų“ – tai pilnu etatu dirbantis partneris, siekiant transporto efektyvumo ir verslo tvarumo. Mūsų efektyviausių degalų taupymo metodų patirtis remiasi daug metų rinktais automobilių eksploatacijos duomenimis, kurie surinkti ir apdoroti (bendradarbiaujant su mūsų klientais) įvairiomis darbo sąlygomis ir skirtinguose keliuose. Dabar IVECO šias savo unikalias technines žinias siūlo kaip paslaugą, kurią kiekvienoje rinkoje teikia pasišventę degalų specialistai, nuolat stebintys pagrindinius transporto parko veiklos rodiklius ir pateikia pritaikytus tobulinimo planus. 

TCO2 SMART REPORT ir TCO2 ADVISING gali sumažinti kuro sąnaudas 3%.

TCO2 DRIVING

Geri vairuotojai degalų gali sutaupyti naudodami geriausius technologinius prietaisus: štai kodėl IVECO siūlo specialias vairuotojų mokymo programas, ugdančias mūsų klientų vairuotojų įgūdžius. Mes galime išmokyti, kaip sumažinti degalų sąnaudas, pratęsti automobilio eksploatacija ir padidinti saugumą kelyje. Kursus galima pritaikyti kliento reikalavimams ir jie gali vykti kliento arba IVECO patalpose.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt