​Sukurtas vairuotojo aplinkos komfortas

Įlipkite į naujojo Eurocargo kabiną ir pamatysite, kad viskas aišku, paprasta ir lengvai pasiekiama.

​Funkcijų išdėstymas yra paprastas ir intuityvus: visi prietaisai išdėstyti tiesiai prieš vairuotoją, o visi valdymo įtaisai yra šalia vairo. Dėl maksimalaus saugumo visi dažniausiai naudojami mygtukai įtaisyti lengviausiai prieinamose vietose ir prietaisų skydelyje sujungti į grupes.

Pavarų perjungimo svirtis sumontuota kompaktiškame, siaurame ir ilgame prietaisų skydelyje, todėl lengva perlipti iš vienos kabinos pusės į kitą (tai svarbu dirbant miesto sąlygomis).

Galios perdavimo velenus valdo ECU (išplėtimo modulis), kurį prietaisų skydelyje sumontuotu jungikliu elektriniu būdu valdo vairuotojas.

Naujo prietaisų skydelio ekrane įvairūs naudingi duomenys pateikiami naudojant vaizdingus grafinius elementus taip, kad vairuotojas nuolat stebėtų visus svarbiausius automobilio ir kelio parametrus, tokius kaip degalų kiekis, padangų slėgis, vidutinės ir tikralaikės degalų sąnaudos, techninės priežiūros terminai, važiavimo laikai ir vidutinis greitis.

Galima užsisakyti aukščiausios klasės pramoginę įrangą su nauju „Bluetooth“ radijo imtuvu, į kurią įeina:

• Išmaniojo telefono mikrofonas, įtaisytas priekiniame valdymo skydelyje;
• USB sąsaja ir papildomų įrenginių (AUX-IN) lizdas;
• CD, MP3, WMA ir skaitmeninio formato grotuvas;
• suderinamas su „iPod“ ir „iPhone“, patvirtintas „Made for Apple“.

 

 

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt