​​​​IVECO DAILY EURO 6 – NAŠUMĄ DIDINANTIS KOMFORTAS

Mėgaukitės profesionalams skirta darbo aplinka

Kai vairuojate naująjį IVECO Daily Euro 6, galite atsipalaidavę mėgautis patogia kabina, žinodami, kad savo komercinėje transporto priemonėje darbą atliksite efektyviai ir saugiai.
Naujas DAB radijas, integruotas prietaisų skyde, turi visas pagrindines DAB ir FM funkcijas: pvz., galite rinktis radijo stotį pagal pavadinimą, skaityti klausomos programos arba dainos pavadinimą, nurodyti, kad gautumėte eismo ir oro pranešimus, iš anksto nustatyti iki 15 stočių ir t. t.
Ergonomiški prietaisų skydo valdikliai ir lengvai įskaitomi naujo dizaino prietaisų rodmenys sudaro sąlygas vairuoti saugiai ir patogiai. Visi valdikliai įrengti tinkamose vietose ir lengvai pasiekiami.
Naujai suprojektuotas ir durų skydelis – jame įrengtas atviras daiktų skyrius, kuriame, pvz., galima laikyti pirmosios pagalbos rinkinį. Kabinoje įrengta 18 praktiškų daiktadėžių, tad galite susidėti asmeninius ir darbo dokumentus taip, kad jie būtų lengvai pasiekiami. Galima rinktis vien juodos spalvos prietaisų skydo ir durų skydelių apdailą, o norintieji išskirtinumo gali rinktis stilingą dviejų spalvų – mėlynos ir juodos – versiją, puikiai derančią su kabinos sėdynių apmušalais.
Be to, naujoji IVECO Daily kabina dabar yra tylesnė. Triukšmą sumažinus 4 decibelais, krovininės transporto priemonės akustinės savybės pagerėjo 8 %.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt