​​​IVECO DAILY EURO 6 – GERIAUSIAS VERSLO PARTNERIS, PADĖSIANTIS PADIDINTI PRODUKTYVUMĄ​

IVECO Daily Euro 6 – furgonas, padėsiantis gauti didesnį pelną

Naujasis IVECO Daily Euro 6 dar efektyviau naudoja degalus: su šia komercine transporto priemone galima sutaupyti iki 8 % degalų*. Kintamos geometrijos turbina modeliuose su 136–180 AG galios varikliais užtikrina efektyvesnį variklio darbą. Patobulinta „EcoSwitch“ sistema: naujoji pažangi „EcoSwitch PRO“ pati nustato, kada reikia reaguoti ir sumažinti variklio sukimo momentą, vairuotojui nesiimant veiksmų; taip sumažinamas degalų suvartojimas nepaveikiant darbinių charakteristikų. Išskirtinė sistema „Iveco Driving Style Evaluation“ (vairavimo stiliaus vertinimo sistema) padeda pagerinti važiavimo stilių – tarsi šalia sėdėtų vairavimo instruktorius – ir dėl to dar labiau sumažėja degalų sąnaudos.

Naujojo IVECO Daily Euro 6 techninės priežiūros išlaidos sumažėja iki 12 %**: techninės priežiūros intervalai dėl ilgiau eksploatuojamų komponentų ir eksploatacinių medžiagų pailgėja iki 50 000 km, t. y. laikotarpis tarp priežiūros intervalų yra 20 % ilgesnis. Optimizuota stabdžių sistema su naujomis patvaresnėmis stabdžių trinkelėmis yra efektyvesnė ir ilgaamžiškesnė nei anksčiau.

Be to, galite pasikliauti profesionalių specializuotos techninės priežiūros paslaugų teikėjų, kurie, kad ir kur būtumėte, bet kuriuo metu pasirūpins, kad jūsų furgonas galėtų važiuoti, tinklu.

* Palyginti su lygiaverčiais standarto „Euro 5b +“ reikalavimus atitinkančiais modeliais ir taikant bandymo metodiką, pagrįstą vadinamuoju naujuoju Europos važiavimo ciklu (angl. NEDC)
** Palyginti su lygiaverčiais standarto „Euro 5b +“ reikalavimus atitinkančiais modeliais

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt