​​​​IVECO DAILY EURO 6 – JUNGIAMUMO GALIMYBĖS KABINOJE​

Dirbkite paprastai ir efektyviai palaikydami ryšį

IVECO Daily Euro 6 furgone pristatomos naujos jungiamumo galimybės: jums tereikės išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio, jokia kita papildoma įranga nereikalinga. Kai atsisiųsite į savo prietaisą taikomąją programą DAILY BUSINESS UP, jis per DAB radiją automatiškai užmegs „Bluetooth“ ryšį su komercine transporto priemone: taip prietaisas visiškai susiejamas ir tiesiogiai sujungiamas su jūsų IVECO Daily ir jo variklio sistema.
Taigi dabar viskas nustatyta: kai jūsų prietaise yra DAILY BUSINESS UP, pakanka tiesiog paleisti variklį, įjungti radiją – ir esate prisijungę. Vykdydami savo veiklą galėsite naudotis dvejopomis šios programos funkcijomis – kaip vairavimo ir kaip darbo pagalbine priemone.

VAIRAVIMO PAGALBINĖ PRIEMONĖ
DAILY BUSINESS UP gali, įjungus vairavimo stiliaus vertinimo sistemą, padėti jums kaip vairavimo instruktorius, o įjungus navigacijos sistemą „SYGIC 3D Professional“ – kaip navigatorius ir taip prisidėti prie kasdienio darbo efektyvumo didinimo, užtikrindama, kad komercinė transporto priemonė išliktų puikios būklės.

DARBO PAGALBINĖ PRIEMONĖ
DAILY BUSINESS UP gali padėti planuoti darbą ir perduoti realiuoju laiku jūsų daromus atnaujinimus vairuotojui. Jūs galite sudaryti savo vairuotojo maršrutą ir parengti užduotis, kad transporto priemonė būtų naudojama optimaliai, taip pat veiksmingai valdyti savo automobilių parką savo verslo labui.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt