Eurocargo: sėkmingo vidutinės keliamosios galios krovininio automobilio istorija

Viena nuostabi tradicija, pusė milijono pirkėjų.

​Kaip geriausiai parduodamas automobilis su beveik 500000 patenkintų pirkėjų, Eurocargo per daugelį metų tapo savo klasės etalonu.

Naujasis Eurocargo yra ilgai gaminamų modelių, kurie perrašė savo rinkos segmento istoriją, deramas įpėdinis.

Kai kurie jų išleisti anksčiau, nei susikūrė Iveco, pradedant nuo 1959 m. pasirodžiusio „OM Lupetto“, kuris pažymėjo Italijos grįžimą į pokarinį ekonomikos bumą.

1977 m. „Lupetto“ estafetės lazdelę perdavė „Iveco Zeta“, kuris atitiko lengvojo ir vidutinio krovininio transporto nuo 2500 kg iki 6500 kg reikalavimus.

Šiame rinkos segmente persilaužimas įvyko 1987 metais, kai pasirodė pirmasis variklis su turbokompresoriumi. Iš tikrųjų gaminys į rinką išleistas su šūkiu „Turbininis Zeta. Geriausias, patobulintas“.

Dar po kelių metų išmušė Eurocargo valanda: tai buvo 1991 metais ir naujasis automobilis tapo tikra revoliucija. Dėl aukštos kokybės ir plačiu mastu naudojamų standartinių dalių buvo galima pasiūlyti virš 500 automobilio variantų, kurie tenkino visus įmanomus transporto poreikius. O šiuo metu šis skaičius yra daugiau nei dvidešimt kartų didesnis.

Tik ką išleistas 1992 m. Eurocargo laimėjo „Metų krovininio automobilio“ prizą, pirmąjį iš daugelio savo apie automobilius rašančių spaudos leidinių apdovanojimą.

Šiuo metu Eurocargo gaminamas Iveco pilnai rekonstruotoje Brešijos gamykloje.

Naujieji Eurocargo gaminami su Euro VI standartą atitinkančiais Tector 5 ir Tector 7 varikliais, aprūpinti Hi-eSCR technologija, 12 automatine pavarų dėže ir naujausios kartos ESP sistema.

 

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt