​​​​GALINGAS IR EFEKTYVUS IVECO DAILY EURO 6 – JŪSŲ PASLAUGOMS

Variklio technologijos, maksimaliai padidinančios efektyvumą

Daily Euro 6 furgone įdiegtos verslui naudingos pažangios variklio ir transmisijos technologijos, garantuojančios puikias eksploatacines savybes, reikalingas norint efektyviai ir patikimai vykdyti darbo užduotis.
Naujajame IVECO Daily Euro 6 montuojami varikliai užtikrina didesnę galią ir sukimo momentą, o kartu padeda sumažinti neigiamą Daily poveikį aplinkai, nes išmeta nedaug teršalų.
Naujajame furgone naudojamos pažangiausios variklio technologijos, skirtos efektyvumui maksimaliai padidinti:

  • LP-EGR technologija nenaudojant„AdBlue®: modeliuose, kuriuose sumontuotas Iveco 2,3 l darbinio tūrio F1A variklis ir įrengta žemo slėgio išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema (LP-EGR), puikiai užtikrinamas visiškai nesudėtingas komercinės transporto priemonės valdymas. Daugybė funkcijų, tokių kaip tūrinis alyvos siurblys ir turbokompresorius, leis džiaugtis itin nedidelėmis degalų sąnaudomis ir mažesnėmis eksploatacinėmis išlaidomis, o kartu ir didesne galia bei sukimo momentu.
  • SCR technologija: modeliuose, kuriuose įdiegta selektyviosios katalizinės redukcijos (SCR) išmetamųjų dujų valymo sistema, degimo procesas nepasikeičia, taigi ir toliau užtikrinama reikiama galia ir efektyvumas esant nedidelėms eksploatacinėms išlaidoms.
  • CNG technologija: modeliai su varikliu Daily Natural Power pasižymi tokiomis pačiomis eksploatacinėmis savybėmis ir pereinamojo vyksmo charakteristikomis, kaip ir modeliai su dyzeliniais varikliais, nes įprastas dyzelinis variklis yra pritaikytas veikti su suslėgtomis gamtinėmis dujomis. Tai aplinkos neteršianti ir nepaprastai tyliai veikianti krovininė transporto priemonė, ypač naudinga miestuose, kur ribojamas eismas.

DIDŽIAUSIAS VARIKLIŲ IR PAVARŲ DĖŽIŲ ASORTIMENTAS

Naujajame Daily naudojamos pažangios variklio ir transmisijos technologijos, skirtos išryškinti aukščiausios klasės eksploatavimo savybes ir išskirtinį degalų suvartojimą, kurių jums reikia savo užduotims veiksmingai, patikimai ir darant daug mažesnį poveikį aplinkai atlikti.

 

HI-MATIC PAVARŲ DĖŽĖ
Iveco HI-MATIC 8 pavarų automatinė pavarų dėžė, montuojama įvairiuose Daily modeliuose, užtikrina didžiausią įmanomą komfortą, saugumą, kuro taupymą ir eksploatacines charakteristikas, galinčias patenkinti visus jūsų verslo poreikius.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt