​​​IVECO DAILY EURO 6 – GALIA IR EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS

Tausus degalų naudojimas, puikus sukibimas, našumas ir greita reakcija – neprilygstamos eksploatacinės savybės ​

IVECO Daily pasižymi neprilygstamomis eksploatacinėmis savybėmis, išliekančiomis per visą ilgą komercinės transporto priemonės eksploatavimo laikotarpį. Visi varikliai optimizuoti, kad būtų užtikrinamos kiekvienai veiklos rūšiai geriausios eksploatacinės savybės, didelė rida ir išnaudojamas maksimalus variklio efektyvumas. Galite pasirinkti eksploatacines savybes, kurios geriausiai atitinka jūsų verslo poreikius: maksimali galia svyruoja nuo 116 AG pradinio lygio modelyje iki 205 AG, t. y. didžiausios iš visų gaminamų 4 cilindrų variklių galios, tolesniuose modeliuose. Galima rinktis naujus modelius su 136 AG VGT ir 180 AG varikliais, taip pat galingiausią modelį su 2,3 litro darbinio tūrio F1A varikliu: 156 AG VGT. Be to, didžiausias sukimo momentas, kai sumontuotas F1C 3,0 litrų darbinio tūrio variklis, gali siekti net 470 Nm.

Transporto įmonėms, kurioms reikia tvarių sprendimų, puikiai tinka IVECO Daily Natural Power – važiuoklė su kabina, kurioje sumontuotas 136 AG variklis, naudojantis suslėgtas gamtines dujas.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt