​Automobilio, kuriam galite patikėti bet kokį darbą, universalumas ir tvirtumas

Kiekvienam kroviniui mes rasime Eurocargo.

Išskirtinis Eurocargo pritaikomumas bet kokiems reikalavimams reiškia, kad jūs visada rasite tinkamą modifikaciją savo misijai.

Galimų modifikacijų sąraše yra krovininiai furgonai ir tentiniai krovininiai automobiliai, skirti didelio tūrio kroviniams, lengvai pertvarkomi automobiliai-šaldytuvai ir trikrypčiai savivarčiai, judrios ir kompaktiškos autocisternos ir mobiliosios parduotuvės, kėlimo platformos, aukštai pakeliamos platformos, gaisrininkams ir gelbėtojams skirti modeliai, kompaktiški betonvežiai ir valymo bei aplinkos priežiūros paslaugų įmonėms skirtos gatvių valymo mašinos.

Dėl plataus pavarų dėžių ir jų perdavimo skaičių pasirinkimo Eurocargo tinka bet kokiam darbo iššūkiui, vietovei ir pritaikymui, kuomet didelis pavarų perdavimo skaičius naudojamas kelionėms greitkeliais, o mažas – sunkiems darbams ant sudėtingų paviršių (statybų aikštelėse, žvyrkeliuose, kalnų keliuose).

Sužinokite daugiau

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

RASTI ATSTOVĄ

Alt

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.