​Saugioji universalumo pusė

Moderniausia pasyvios, aktyvios ir prevencinės saugos technologija.

Iveco požiūris į saugą yra sudėtinis:

- Pasyviai saugai skirtos kabinos, kurios avarijos atveju veiksmingai apsaugo esančius automobilyje;
- Aktyvios saugos reikalavimus atitinka automobilio konstrukcija, dėl kurios savo klasėje jo stabdymo kelias yra trumpiausias ir jis stabiliausiai ant jo laikosi;
- Prevencinės saugos funkciją atlieka ergonomiškos kabinos, kurios sumažina nuovargį ir įtampą.

Naujausios kartos elektroninės sistemos taip pat reikšmingai prisideda prie saugos, įskaitant sustiprintos automobilio stabilumo kontrolės sistemą (EVSC), kurią 7,5–10 tonų modeliuose galima užsisakyti, o 11–18 tonų modeliuose jį montuojama kaip standartinė įranga.

EVSC (sustiprinta automobilio stabilumo kontrolė)
Jei automobilis pasisuka į šoną per staigiai ar nepakankamai arba netikėtai pakeičia judėjimo kryptį, EVSC moduliuoja stabdymą varikliu ir stabdo atskirai kiekvieną ratą, kad automobilį stabilizuotų.

Pagalbinė važiavimo į kalną sistema
Kai sustojus reikia pradėti važiuoti į kalną, kelias sekundes po stabdžių pedalo atleidimo pagalbinė važiavimo į kalną sistema apsaugo automobilį nuo riedėjimo atgal.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 535fe09e-89fc-8089-37b2-c6325904b63c.