Kompleksinis techninės transporto priežiūros sprendimas

Įsigiję Eurocargo galite tikėtis visapusės pagalbos, nes plati Iveco techninės priežiūros centrų aprėptis užtikrina įvairių paslaugų pagal jūsų poreikius teikimą.

ELEMENTS

Bet kokiai misijai pritaikytos pagalbos paslaugos. Iveco sukūrė ELEMENTS turėdama mintyse vieną tikslą: kiekvienam klientui suteikti techninės priežiūros paslaugas, pritaikytas pagal jų poreikius. Siūlomas platus specialiai pritaikytų techninės priežiūros programų pasirinkimas, kurios visuomet padės palaikyti puikią jūsų automobilio techninę būklę. ELEMENTS yra specializuota ir aukštos kokybės techninė priežiūra, kurios tikslas yra iki minimumo sumažinti Eurocargo eksploatacines išlaidas ir užtikrinti ilgalaikį naudojimą bei ilgai išliekančią vertę.

IVECO CAPITAL

 

IVECO CAPITAL yra kompanijos finansinių paslaugų įmonė, siūlanti tikslines bet kokio tipo Iveco automobilių pirkimo, nuomos ir išperkamosios nuomos sąlygas, nesvarbu, ar jie nauji ar naudoti (įskaitant perdarymą).

IVECO CAPITAL padeda jums išsirinkti finansinį produktą, kuris geriausiai tinka pagal jūsų įmonės ekonominį ir fiskalinį profilį.

Finansavimą galima derinti su techninės priežiūros ir remonto sutartimis ir įvairių rūšių draudimo paslaugomis (dėl trečiųjų šalių, gaisro ir vagystės, visapusio draudimo, avarijos, kredito apsaugos).

IVECO CAPITAL paslaugas galite užsisakyti pas visus IVECO prekybos atstovus. 

PAGALBA VISĄ PARĄ (ANS)

 

Tik vienas telefono skambutis ir jūs vėl grįžtate prie savo veiklos.

IVECO KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRAS veikia 24/7 grafiku: 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

80 operatorių, kalbančių 10 kalbų, dirba budėjimo režimu, kad jūs galėtumėte pasiekti artimiausią IVECO techninės priežiūros centrą, ir padės jums, kol vėl grįšite į kelią.

Sužinokite daugiau

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt