Eurocargo Camper vesijos aprūpintos 6 cilindrų Tector 6 varikliais, kurie išvysto 220 AG, 250 AG arba 280 AG galią. Kadangi didelis sukimo momentas išvystomas prie mažų variklio sūkių, varikliai automobiliui suteikia puikias dinamines savybes. Maksimalus sukimo momentas plačiame variklio sūkių diapazone leidžia rečiau keisti pavaras, dėl to taupomas kuras ir tausojami varantieji mechanizmai.

Varikliai yra mažo svorio, nereikalaujantys dažno techninio aptarnavimo. Variklio alyva gali būti keičiama kas 80‘000 km, o pavarų dėžės tepalas kas 300‘000 km.
Ekologiniams taršos normatyvams pasiekti naudojama SCR technologija, kuriai reikalingas AdBlue priedas. Varikliai su šia technologija nereikalauja pakartotinai sudeginti išmetimo dujų, todėl lyginat su EGR sistema, suvartoja 5 proc. mažiau kuro, pasižymi mažesniais eksploataciniais kaštais ir dideliu patikimumu.

SCR technologija leidžia pasiekti ne tik puikias eksploatacines savybes, bet ir ypač mažus taršos rodiklius. Varikliai atitinka galiojantį Euro5 ir jį viršijantį, EEV taršos standartą.

Eurocargo Camper komplektuojamas su automatizuota Eurotronic ZF pavarų dėže, kuri ne tik leidžia mėgautis vairavimu, bet ir užtikrina mažas kuro sąnaudas.

Eurocargo aprūpinti efektyvia ir patikima stabdžių sistema. Visų automobilio versijų standartinėje įrangoje yra stabdžių antiblokavimo sistema ABS.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 2538df9e-2913-8089-37b2-c2734c298dbc.