Euro VI varikliai ir eksploatacinės savybės

Naujajame Eurocargo Euro VI tikroji inovacija yra Iveco praktinė patirtis (know-how).

Naujieji Tector 5 ir Tector 7 varikliai išsiskiria dviem svarbiais pranašumais: universalumu ir IVECO HI-SCR technologija.

IVECO HI-SCR yra katalizinės redukcijos sistema, apsaugota FPT INDUSTRIAL patentu, dėl kurios Eurocargo atitinka Euro VI reikalavimus nenaudojant EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos).

Tai viena iš naujų savybių, kuri Eurocargo iškelia virš kitų jo konkurentų: pakanka vienos emisijų sumažinimo sistemos, kuri neturi įtakos degimo procesui, jai nereikia papildomos aušinimo sistemos ir nėra apribojimų automobilio konstrukcijai ar savikainai. Dėl visų šių priežasčių variklio degalų sąnaudos yra tokios pačios, kaip ir Euro V, o eksploatacinės savybės, lyginant su ankstesnės kartos varikliais, yra geresnės.

Ši naujoji technologija yra svarbi inovacija, kuri visiškai nekeičia variklio konstrukcijos. Ir kas dar svarbiau, plačiame variklio sūkių diapazone sukimo momentas nuolat išlieka aukštas, todėl važiavimas tolygus, rečiau reikia perjunginėti pavaras, mažiau dėvisi variklis ir geriau išnaudojama energija.

Visa tai padeda patenkinti netgi pačių reikliausių pirkėjų poreikius, o naujasis Eurocargo Euro VI yra tikras savo klasės etalonas.

Naujojo Eurocargo Euro VI dyzeliniai varikliai yra su turbokompresoriais ir Common Rail degalų įpurškimo sistema, jie gaminami dviejų darbinių tūrių ir septynių galių.

Kadangi naujųjų Eurocargo Euro VI variklių galia ir sukimo momentas padidėjo, jie gali patraukti sunkesnes priekabas. Nuo 7,5 tonų iki 12 tonų modeliuose sąstato su priekaba svoris nuo 16500 kg iki 18000 kg; virš 12 tonų modeliuose šis svoris siekia nuo 26 000 kg iki 35000 kg.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

RASTI ATSTOVĄ

Alt

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.