​Euro VI varikliai ir eksploatacinės savybės

Vairuojant naująjį Eurocargo 4x4 tikroji inovacija yra IVECO praktinė technologinė patirtis.

​Naujieji Tector 7 varikliai pasižymi dviem pranašumais: elastingumu ir HI-eSCR technologija.

HI-eSCR yra katalizinės redukcijos sistema, apsaugota FPT Industrial patentu, dėl kurios Eurocargo atitinka Euro VI reikalavimus nenaudojant EGR (išmetamųjų dujų recirkuliacijos).

Tai viena iš naujų savybių, kuri Eurocargo iškelia virš kitų jo konkurentų: pakanka vienos emisijų sumažinimo sistemos, kuri neturi įtakos degimo procesui, jai nereikia papildomos aušinimo sistemos ir nėra apribojimų automobilio konstrukcijai ar savikainai.

Dėl visų šių priežasčių variklio degalų sąnaudos yra tokios pačios, kaip ir Euro V, o eksploatacinės savybės, lyginant su ankstesnės kartos varikliais, yra geresnės.

Ši naujoji technologija yra svarbi inovacija, kuri visiškai nekeičia variklio konstrukcijos. Ir kas dar svarbiau, plačiame variklio sūkių diapazone sukimo momentas nuolat išlieka aukštas, todėl važiavimas tolygus, rečiau reikia perjunginėti pavaras, mažiau dėvisi variklis ir geriau išnaudojama energija.

Visa tai padeda patenkinti netgi pačių reikliausių pirkėjų poreikius, o naujasis Eurocargo Euro VI yra tikras savo klasės etalonas.

Į Eurocargo 4x4 11,5 tonų modelius montuojami Tector 7 220 AG ir 250 AG varikliai, o į 15 tonų modelius – 250 AG ir 280 AG varikliai.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt