​​​​IVECO DAILY EURO 6 – AUKŠČIAUSIOS KLASĖS KOMFORTAS JŪSŲ VERSLUI

Išskirtinis darbo efektyvumas jūsų mobiliajame biure

IVECO Daily Euro 6 furgone svarbios vežimo savybės derinamos su komfortu ir vairavimo kokybe. Furgono kabinoje sukurta profesionalams skirta darbo aplinka ir įrengtas ergonomiškas prietaisų skydas, suprojektuotas pagal jūsų verslo poreikius.

Prietaisų skyde sumontuotas DAB radijas. Galite prijungti savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir įkrauti kitą prietaisą naudodamiesi 2 USB jungtimis, be to, papildomai rinktis indukcinį įkroviklį. IVECO Daily prietaisų skydo valdiklių kokybė ir išdėstymas užtikrina patogų vairavimą.

Daugybė kabinoje įrengtų daiktadėžių suprojektuotos taip, kad būtų kuo lengviau pasiekiamos sėdint prie vairo IVECO Daily sėdynėje. 18 daiktadėžių, įskaitant naują naudingą atvirą skyrių, patogiai išdėstytos visoje kabinoje ir lengvai pasiekiamos, taigi galite susitvarkyti dokumentus ir darbui reikalingą medžiagą taip, kad viskas būtų po ranka.

Naujojo IVECO Daily kabina dar tylesnė, nes itin sumažintas joje girdimo triukšmo lygis. Triukšmo sumažinimas 4 decibelais pagerino transporto priemonės akustines savybes ir garso atkūrimo kokybę 8 %. Furgono salone, kurį puošia oda aptrauktas naujas vairas, mėlyni sėdynių apmušalai ir audiniu aptrauktos naujos galvos atramos su putų užpildu, sukurta patogi darbinė aplinka, kurioje jums ir keleiviams bus patogu ir saugu.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt