Efektyvus: Kombinuotas variklio stabdys ir ECAS

Trakker E6 efektyvus kombinuotas variklio stabdys ir ECAS

CEB (Combined Engine Brake), kombinuotas variklio stabdys, yra geresnėmis charakteristikomis pasižymintis variklio stabdys, kurio veikimas yra dvejopas: mažinamas stabdymo slėgis ir valdomas stabdymo momentas. Droselinis vožtuvas išmetimo kolektoriuje padidina pasipriešinimą išmetimo dujų srautui, dėl to sumažėja variklio sukimo momentas ir padidėja stabdymo jėga.

Waste-gate vožtuvas: daugiau sukimo momento, mažesnės kuro sąnaudos, didesnis patikimumas

Turbinos konstrukcija su Waste-gate vožtuvu leidžia pasiekti didesnį turbinos slėgį prie mažų apsukų, todėl pasiekiamas didesnis sukimo momentas ir mažėja kuro sąnaudos. Vis dėlto pasiekus maksimalų turbinos slėgį (esant atitinkamai dideliam variklio sūkių dažniui) variklis ir turbina turi būti apsaugoti mechaniniu būdu.

Šią funkciją atlieka Waste-gate sistema, kuri riboja turbinos slėgį ir išlaiko jį pastovų, kontroliuotai išleisdama išmetamąsias dujas tiesiai į išmetimo kolektorių.

Kintamos geometrijos turbina: daugiau galios be "turbo duobės"

Turbinos sistema labai pagerina variklių charakteristikas ir užtikrina didelį greitėjimą, nuolatinį galios tiekimą ir aukštą galingumą. Be to, ji padidina vairavimo komfortą pašalindama „turbo duobes“, nes variklis visada nedelsiant reaguoja į akceleratoriaus paspaudimą.

Elektroninė valdymo sistema užtikrina kintamos geometrijos turbinos prisitaikymą prie variklio sūkių dažnio: padedant bendraašio rotoriaus judėjimo sistemai turbina kontroliuoja įeinančių išmetamųjų dujų tūrį, taigi tokiu būdu optimizuojama turbinos slėgio kontrolė.

Sužinokite daugiau
Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt