Važiavimo stilius yra pagrindinis kuro sąnaudas lemiantis faktorius. Korektiškas važiavimas gali be vargo sutaupyti iki 12% kuro. Vairavimo stilius yra tas veiksnys, kurį galima lengvai patobulinti, suteikiant kvalifikuotą mokymą ir tinkamą motyvaciją.

ECOSTRALIS vairuotojams ir savininkams suteikiama puiki galimybė, IVECO DRIVER TRAINING programos metu, patobulinti efektyvaus važiavo įgūdžius.
Iveco Driver Training programa apima praktinius mokymus, kurių metu detaliau susipažįstama su automobiliu ir efektyviu jo vairavimo stiliumi. Programos metu suteikta informacija padės suprasti, kaip valdyti automobilį naudojant mažiausiai kuro.

Apmokymo kursai paprastai rengiami specialiose IVECO aikštelėse, tačiau esant poreikiui ir galimybėms, jie bus pravesti pageidaujamoje teritorijoje. Mokymo specialistams padeda profesionalūs vairuotojai, todėl kursantams suteikiama ne tik visa teorinė medžiaga, bet ir praktiniai vairuotojų patarimai, kaip elgtis tam tikrose situacijose.

ECOSTRALIS modelyje montuojama Blue&MeTM Fleet sistema, padedanti stebėti automobilio važiavimo parametrus ir identifikuoti kuro pereikvojimo atvejus.
Blue&MeTM Fleet sistemos pagalba galima išskirti vairuotojus, kuriems būtų naudinga patobulinti vairavimo įgūdžius.

ECOSTRALIS - puikus sprendimas optimalioms veiklos sąnaudoms pasiekti.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 5ceef29e-690b-8089-37b2-c14f3903e683.