Rėmo tvirtumas ir ilgaamžiškumas yra visų IVECO automobilių stiprioji pusė, ką dar kartą patvirtina ECOSTRALIS modelis.
ECOSTRALIS rėmas gaminamas iš aukštos kokybės plieninių sijų, kurių viršutinė dalis yra visiškai plokščia. Rėmas, priklausomai nuo ratų bazės ar modelio, gali būti pagamintas iš 6,7 arba iš 7,7 mm storio plieno lakštų.
ECOSTRALIS pakaba gali būti pilnai mechaninė su parabolinėmis lingėmis ant abiejų ašių.
Taip pat klientas gali rinktis priekinę mechaninę pakabą, o galinę su pneumatinėmis pagalvėmis.
Mechaninė priekinė pakaba tvirta, užtikrina puikų, tiek pakrauto, tiek nepakrauto automobilio važiavimo komfortą.
Pneumatinė pakaba yra kontroliuojama ECAS (angl. Electronically Controlled Air Suspension) sistemos pagalba. ECAS pastoviai išlaiko vienodą važiuoklės aukštį automobiliui važiuojant arba kraunat krovinį.
ECAS sistemos pagalba vairuotojas gali nustatyti reikiamą automobilio pakabos aukštį, kai kabinama puspriekabė, privažiuojama prie iškrovimo rampos ar panašiai.
ECAS: elektronika valdoma pneumatinė pakaba ECAS - tai elektronika valdoma pneumatinė pakaba (angl. Electronically Controlled Air Suspension). Pakaba automatiškai prisitaiko prie krovinio svorio, važiavimo greičio ir kelio dangos, todėl važiavimas bus komfortabilus, krovinys bus apsaugotas nuo pažeidimų.
Pneumatinė pakaba nuo pažeidimų saugo ne tik krovinį, bet ir kelius bei pačio automobilio pakabą. Pneumatinė pakaba idealiai tinka tiems, kas gabena trapius krovinius ar važinėja itin prastais keliais
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 8eedf29e-794c-8089-73e1-a834e42a9c39.