Iveco Capital siūlo visą finansinių ir kitų paslaugų paketą, leidžiantį įsigyti IVECO ECOSTRALIS automobilius pačiomis palankiausiomis sąlygomis, atsižvelgiant į kliento poreikius ir galimybes.

Klientui siūloma visa įvairovė individualių finansinių sprendimų (finansinis lizingas, veiklos nuoma) integruotų su kitomis IVECO paslaugomis (techninio aptarnavimo sutartys)

Finansinis lizingas
Taikant finansinio lizingo modelį, galite laisvai naudotis IVECO automobiliu.
Toks finansavimo modelis leidžia visiškai susitelkti į pagrindinę įmonės veiklą.
Finansinio lizingo sutarties trukmė gali būti nuo 36 iki 60 mėnesių. Įmokos įtraukiamos į sąnaudas, todėl galimos mokestinės lengvatos. Klientas gali rinktis mokėti mažesnes įmokas ir nuolat pratęsti sutarties galiojimo laiką, tol kol automobilio likutinė neišmokėta vertė sudarys galimybes įsigyti automobilį ir tapti jo savininku.

Veiklos nuoma (operatyvus lizingas)
Pasirinkus veiklos nuomos modelį, galite naudotis pasirinktu automobiliu, mokėdami fiksuotas, iš anksto sutartas įmokas. Periodinės mėnesinės įmokos ir sutarties terminas parenkamas atsižvelgiant į individualius kliento poreikius. Veiklos nuomos privalumas yra tas, kad automobilis nėra įtraukiamas į įmonės finansinius balansus. Pasibaigus sutarties laikotarpiui turtas lieka finansinės kompanijos nuosavybe.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 2ec0369f-8901-8089-73e1-a9b286e52047.