DIDŽIAUSIA SAVO KLASĖJE GALIA

Naujasis Cursor 9 gamtinėmis dujomis varomas variklis

Kurdami savo STRALIS NP, mes išsikėlėme tikslą sukurti kažką visiškai naujo: tolimiesiems pervežimams skirtą krovininį automobilį. Tuo tikslu mes sukonstravome patį efektyviausią gamtinėmis dujomis varomą jėgos agregatą komercinio transporto srityje.

Naujasis CURSOR 9 Euro 6 standartus atitinkantis 8,7 litro darbinio tūrio variklis su pagerintu degimo procesu ir optimizuotu svoriu efektyviausiai naudoja degalus tolimuosiuose maršrutuose. Jo naujos kartos dujų inžektoriai, degalų tiekimo linijos ir stūmokliai sukonstruoti taip, kad varikliui suteiktų didžiausią galią ir sukimo momentą. Visiškai naujas išilginis trišakis katalizatorius geriausiai atitinka griežtus emisijų reikalavimus ir sumažina triukšmingumą, palikdamas pakankamai vietos dideliam degalų bakui.

Į DYZELINIO VARIKLIO PANAŠIOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS

CURSOR 9 yra pirmasis tokio tipo variklis, kuris sukuria ne mažesnę už analogiško darbinio tūrio dyzelinių variklių galią ir sukimo momentą. CURSOR 9 savo kategorijoje muša visus rekordus:
• 18 % didesnė galia nei tiesioginių konkurentų;
• Didžiausias savo klasėje galios tankis;
• Geriausias savo klasėje masės santykis su galia.

Su nauja „tylaus režimo 72 dB (A)“ funkcija šis variklis puikiai tinka darbui mieste ir išvežiojimams naktį. Alyvos keitimo intervalai pailginti iki 75 000 km, o specifinės su dujomis susiję dalys pakeistos taip, kad būtų iki minimumo sumažintos techninės priežiūros išlaidos.

 

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt