DIDELIO EFEKTYVUMO VARIKLIAI

NAUJASIS STRALIS siūlo platų ir gerai subalansuotą variklių pasirinkimą ir konkrečiai paskirčiai skirtą degalų taupymo įrangą.
Šiame asortimente yra 3 darbinių tūrių ir 9 skirtingų galių nuo 310 AG iki 570 AG varikliai, kurie pasižymi išskirtine savo klasėje galia ir sukimo momento tankiu. Tai klientui suteikia degalų taupymo galimybę:
• Mes siūlome 11 litrų variklius, kuomet dauguma mūsų konkurentų – tik 13 litrų modelius;
• Dėl galinės ašies perdavimo santykio 2:47 degalų sunaudojama mažiau, vos tik viršijami 1100 aps./min. sūkiai.

Dėl mūsų įsipareigojimo mažinti aplinkos taršą mes dar labiau padidinome visų mūsų variklių efektyvumą ir pagerinome kai kurių jų eksploatacines savybes:
Maksimalus CURSOR 11 sukimo momentas (+100 Nm / 420 AG modelis, +50 Nm / 480 AG modelis);
Maksimali CURSOR 13 galia (dabar siūloma 510 AG ir 570 AG). 

SMART EGR: DIDESNIS DEGIMO EFEKTYVUMAS

Dėl optimizuoto įpurškimo sinchronizavimo padidėja maksimalus slėgis cilindruose ir efektyviau naudojami degalai. NOx susidarymas mažėja, nes tam tikruose variklio darbo režimuose išmetamosios dujos recirkuliuojamos. Išmanioji EGR yra degalų taupymo, o ne emisijų kontrolės priemonė: ji tolimųjų reisų maršrutuose sumažina degalų sąnaudas, nes panaudoja visus HI-SCR sistemos pranašumus.

IŠMANŪS VARIKLIŲ PRIEDAI

Išmanūs priedai apsaugo nuo energijos švaistymo ir priedus išjungia, kai jie nereikalingi:
• Sankabos kompresorius ir oro apdorojimo blokas;
• Energijos atgavimo generatorius ir išmani akumuliatoriaus kontrolės sistema;
• Reguliuojamo srauto vairo stiprintuvo siurblys. 

APSAUGA NUO VARIKLIO DARBO TUŠČIĄJA EIGA

Ši nauja funkcija apsaugo variklį nuo darbo ilgą laiką tuščiąja eiga. Apsauginė sistema automatiškai išjungia variklį po numatyto laiko, kai susidaro reikiamos sąlygos.

TRINTIES SUMAŽINIMAS

Siekiant sumažinti variklio trintį, buvo patobulinta daug sudedamųjų dalių: sukurti nauji stūmoklių profiliai ir ant jų uždėti nauji žiedai su mažesne tangentine apkrova. Taip pat pagerintas alyvos terminis valdymas, kad ji neperkaistų ir be reikalo nebūtų eikvojama energija.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt