​​​​IVECO DAILY EURO 6, TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR TEIKIAMOS PASLAUGOS

Visapusiška profesionalių paslaugų pasiūla siekiant padėti jūsų verslui

IVECO Daily Euro 6 suprojektuotas eksploatavimui daugelį metų. Todėl IVECO siūlo lanksčias sąlygas jūsų komercinio automobilio techninės priežiūrossąlygas: galite rinktis planinės techninės priežiūros ir šplėstinio garantinio aptarnavimo paslaugų derinį, taip pat pritaikyti paslaugų paketą savo individualiems poreikiams įtraukdami papildomas paslaugas: pagrindinės į pasiūlymą įeinančios paslaugos (techninė priežiūra, transmisijos priežiūra, papildoma transmisijos priežiūra, nusidėvėjimo tinkrinimas) gali būti derinamos, siekiant sudaryti techninės priežiūros sutartį, labiausiai tinkančią jūsų verslui.

IVECO ASSISTANCE NON-STOP paslauga suteikia galimybę skambinti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę išlaikyti, kad jūsų Daily važiuoklė su kabina ir jūsų verslas galėtų nenutrūkstamai funkcionuoti. IVECO NON-STOP yra originali IVECO išmaniajam telefonui skirta taikomoji programa, kuria galima naudotis prireikus susisiekti su IVECO komercinio automobilio gedimo atveju.

IVECO CAPITAL yra IVECO yra IVECO siūlomų finansinių paslaugų tarnyba, teikianti platų komerciniams automobiliams skirtų finansavimo, lizingo, nuomos ir kitas paslaugų, įskaitant išplėstinio garantinio aptarnavimo, techninės priežiūros ir remonto paslaugas, kurios gali būti įtrauktos į paketą. Visi finansiniai paketai gali būti sudaryti atsižvelgiant į individualius klientų poreikius ir taikomi visų tipų automobiliams – tiek naujiems, tiek ir naudotiems. IVECO CAPITAL teikia klientams profesionalias konsultacijas renkantis finansinį produktą, kuris geriausiai atitiktų jų verslo finansinius ir fiskalinius reikalavimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į savo IVECO atstovą.

IVECO ORIGINALIŲ DALIŲ skyrius užtikrins, kad jūsų Daily furgonas veiktų patikimai ir mažomis sąnaudomis tarnautų jums ilgus metus. Siūlomas platus asortimentas, kuris apima naujas ir restauruotas dalis, taip pat remonto komplektus ir telematikos sprendimus. IVECO valdo 8 atsarginių dalių sandėlių tinklą ir naudoja pažangiausias technologijas, siekdama užtikrinti pristatymą 24/7 visoje Europoje.


IVECO MĖGĖJŲ PARDUOTUVĖ

Įvairių IVECO darbo ir laisvalaikio drabužių, kanceliarinių prekių ir įtaisų galite rasti savo IVECO atstovybėje arba IVECO internetinėje parduotuvėje: www.ivecostore.com.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt