Iveco Daily gali būti aprūpintas gamykloje sumontuota Blue & Me™ sistema, kurią kartu su FIAT GROUP kūrė Microsoft™ specialistai. Blue&Me™ yra geriausiai parduodama automobilių komunikacinė sistema pasaulyje – daugiau nei 1‘500‘000 komercinių automobilių jau turi šią sistemą.

Blue & Me™ komunikacinės sistemos pagalba sujungiamas mobilusis telefonas ir automobilio garso sistema, tokiu būdu vairuotojas, klavišų ant vairo pagalba, gali naudotis laisvų rankų įranga. Sistema turi USB jungtį, kurios pagalba galėsite nepertraukiamai klausytis savo mėgstamos muzikos. Blue&Me™ yra pajungta į automobilio CAN liniją, todėl revoliucinės Blue&Me™ Fleet sistemos pagalba, nuotoliniu būdu galima stebėti automobilio telemetrinius duomenys ir atlikti parko valdymo funkcijas.

KAS YRA BLUE&ME™?

Blue&Me™ yra viena populiariausių pasaulyje komunikacinių sistemų diegiamų į automobilius. Jau arti 1‘500‘000 vienetų yra sumontuota į lengvuosius ir komercinius Fiat Group koncerno automobilius.

Blue&Me™ sistema kurta su Microsoft™ kompanija. Sistemos pagrindą sudaro Windows Mobile operacinė sistema skirta automobiliams. Sistema atlieka šias funkcijas:

  • išnaudoja Bluetooth™ sąsajas
  • valdo USB įrenginius
  • balso komandomis valdo telefono laisvų rankų įrangą

 

Bluetooth™ ir USB sąsajų dėka Blue&Me™ sistema komunikuoja su mobiliaisiais telefonais, mp3 grotuvais ir iPod įrenginiais.

Norėdami pakeisti Blue&Me™ sistemos kalbą, instaliuokite atsisiųstą atnaujinimo bylą.

Atsiųskite naudotojo vadovą.pdf

Pasirinkite norimą kalbą:

Anglų.zip
Italų.zip
Pracūzų.zip
Olandų.zip
Lenkų.zip
Portugalų.zip
Ispanų.zip
Vokiečių.zip

Blue&Me™ sistema veikia su naujausiais telefonų ir grotuvų modeliais. Norėdami užtikrinti sklandų sistemos darbą, nuolat atnaujinkite sistemos programinę įrangą.
Šiuo metu naudojama 5.4 versija

Jei naudojatės naujos kartos išmaniuoju telefonu, iPod ar iPhone įrenginiais ir norėdami išnaudoti visas funkcijas, NEMOKAMAI atnaujinkite Blue&Me programinę įrangą iki 5.4 versijos.
Pirmiausia patikrinkite ar Jūsų turimas įrenginys suderinamas su naujausia programine įranga.
Jei jūsų turimas telefonas sklandžiai jungiasi su Blue&Me™ sistema arba jei nėra poreikio klausytis muzikos naudojant iPod ar iPhone įrenginius, rekomenduojame palikti jau instaliuotą programinės įrangos versiją.
Telefonų sąrašas, kurie pritaikyti darbui su 5.4 versijos programinę įranga:
Suderinamų telefonų sąrašas Telefonų sąrašas, kurie veikia su papildomomis funkcijomis.
Kairėje meniu pusėje pasirinkite Jūsų Blue&Me™ ir pradėkite siuntimosi procedūrą

Atsiminkite, jei naudojatės eco:Drive programa, jūs turėsite ją įdiegti iš naujo, po to kai instaliuosite Blue&Me™ programos atnaujinimus.

Jei naudojatės naujos kartos iPod arba iPhone įrenginiais, atminkite, kad jie sistemoje nebus traktuojami kaip išoriniai diskai.

Norėdami klausytis muzikos iš šių įrenginių, artimiausioje IVECO atstovybėje įsigykite specialų adapterį ir atnaujinkite Blue&Me™ programinę įrangą iki 5.4 versijos.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 3a18079f-4907-8089-73e1-a2837f7ea5fb.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 3a18079f-4907-8089-73e1-a2837f7ea5fb.