Daugiau nei 30 metų, komercinio transporto pasaulyje DAILY vardas yra inovacijų, technologijų ir patikimumo sinonimas.

Našumas, universalumas ir patikimumas – pagrindinės savybės, dėl kurių IVECO DAILY yra itin vertinamas. Visa DAILY gama turi rėminę konstrukciją, kuri yra būdinga sunkiajam komerciniam transportui ir dėl ko automobilis yra itin tvirtas net viršijus maksimalias leistinas apkrovas. Galinės ašies pavara leidžia pilnai išnaudoti rėminės konstrukcijos privalumus, užtikrinant geriausias važiavimo komforto ir saugumo savybes.

DAILY gama buvo pirmoji, kur buvo įdiegtos technologijos, pakeitusios komercinio transporto veidą – turbo įpūtimas, Common Rail įpurškimo sistema, ESP su Adaptyvia apkrovos kontrole (LAC).

DAILY gamos automobiliai atitinka aukščiausius standartus ir užtikrina puikią kabinos ergonomiką, galią ir manevringumą, universalumą ir saugumą. Visos šios savybės yra etaloninės lengvojo komercinio transporto rinkoje.

Iveco visais laikais siekė gaminti automobilius, kurie kaip galima mažiau terštų mus supančią gamtą. DAILY - pirmasis tokios klasės automobilis, kuriame montuojami EEV taršos normas atitinkantys varikliai.

Žvelgdama į ateitį, IVECO nesustoja tobulinusi DAILY gamos automobilių, kurie turi tikrą komercinio transporto superherojaus širdį ir dvasią.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 7667049f-4920-8089-73e1-a1c9f57df199.