NEW DAILY Natural Power automobiliai varomi suspaustomis gamtinėmis dujomis (CNG) ir benzinu.

NEW DAILY Natural Power varikliai normaliame režime dirba naudodami CNG dujas. Joms pasibaigus, variklis automatiškai perjungiamas į benzininį režimą. Automobilis naudodamas CNG dujas gali nuvažiuoti iki 500 km.
Galite rinktis vieną iš 6 bendrosios masės konfigūracijų – nuo 3,5t iki 6,5 t važiuoklę arba nuo 3,5t iki 5,2t furgoną. Taip pat siūlomi 3 kėbulo tipai – furgonas, važiuoklė, važiuoklė su dviguba kabina.
Furgono versija siūlo 6 ratų bazių ilgius – nuo 3300 mm iki 3950 mm ir tris stogo aukščius. Furgono krovininės dalies tūris gali būti nuo 12 m3 iki 17,2 m3.
IVECO yra bene vienintelis komercinio transporto gamintojas pasaulyje, siūlantis tokią plačią automobilių, varomu CNG dujomis, asortimentą. Europoje yra parduota daugiau kaip 10‘000 transporto priemonių su CNG varikliais.
CNG yra puiki alternatyva įprastiniam kurui, kadangi automobilio eksploatacija yra itin nebrangi ir ekologiška:
  • išlaidos kurui, lyginant su panašių charakteristikų dyzeliniu varikliu, yra apie 20% mažesnės.
  • dujomis varomi varikliai daug mažiau teršia gamtą nei kiti vidaus degimo varikliai .
  • lyginat su dyzeliniu varikliu, dujinio variklio darbas yra apie 5 dB tylesnis.
  • CNG yra saugus kuras. Dujų užsiliepsnojimo temperatūra yra dvigubai didesnė už dyzelino ar benzino. Dujų kuro talpyklos suprojektuotos atlaikyti dvigubai didesnį slėgį nei darbinis. Esant dujų nuotėkiui, dujos kyla į viršų ir greitai išsisklaido ore.

Gamtinėmis dujomis varomiems automobiliams nėra apribojimų įvažiuoti į požeminius garažus ar į keltus. CNG automobiliai gali važiuoti tose zonose kur draudžiamas eismas dyzeliniams ar benzininiams automobiliams, dėl viršijamos taršos.
CNG dujomis varomi automobiliai priskiriami EEV tipui. Automobiliai su CNG varikliais pasiekia dar geresnius išmetamųjų dujų taršos parametrus nei numatyti įsigaliosiančiame Euro6 standarte.
CNG dujomis varomą NEW DAILY (iki 3,5 t bendrosios masės) vairuoti gali bet kas, kas turi B vairuotojo kategoriją.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 3b28e79e-b97f-8089-37b2-c0968f076859.