Pirmasis lengvasis komercinis IVECO automobilis nuo konvejerio nuriedėjo 1998 metais ir gavo DAILY CNG vardą, kuriam ilgą laiką nebuvo jokių konkurentų.
Vakarų Europoje pardavusi daugiau nei 4000 CNG automobilių, Iveco tvirtai užėmė lyderio pozicijas tarp lengvųjų furgonų ir kitos paskirties lengvojo komercinio transporto gamintojų.

2009 m. gimė nauja IVECO ECODAILY Natural Power karta, perėmusi visas gerąsias DAILY CNG savybės ir jas ištobulinusi.
Vos tik pasirodė, Iveco ECODAILY CNG buvo įvertintas “Green Van of the Year 2009” prizu, kurį įsteigė Fleet Van Awards.
Iveco dėl šio prizo varžėsi su kitais lengvojo komercinio transporto gamintojais, kurie rinkai siūlo alternatyvaus kuro automobilius, varomus elektra, hibridine pavara ar gamtinėmis dujomis.
Komisijai didžiausią įspūdį padarė tai, kad Iveco Daily jau tądien pasiekė dar tik įsigaliosiančius Euro6 taršos standartus. Buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad gamtinėmis dujomis varomas Natural Power variklis į aplinką išmeta 62 % mažiau anglies dvideginio nei dyzeliu varomas analogiškas variklis.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: b1bce09e-396e-8089-37b2-cd1096f60f70.