NEW DAILY Hybrid yra hibridine pavara varomas lengvasis komercinis automobilis, nepakeičiamas intensyvaus eismo sąlygomis mieste.
Tai geriausias pasirinkimas kompanijoms, vykdančioms keleivių ar krovinių pervežimą didmiesčiuose, teikiančioms kurjerines, visuomeninio miesto transporto, komunalines ir kitas paslaugas.

Visi privalumai viename:
  • Mažesnės kuro sąnaudos
  • Tausoja gamtą
  • Patekimas į miesto zonas, į kurias negali važiuoti įprastos transporto priemonės

NEW DAILY Hybrid turi lygiagrečios architektūros sistemą: dyzelinis variklis ir elektros generatorius yra naudojami vienu metu arba nepriklausomai vienas nuo kito, ir yra kontroliuojami elektroninio valdymo bloko. Ši konfigūracija, taip pat vadinama "Mild-Hybrid" siūlo geriausią automobilio parametrų, masės, nuvažiuoto atstumo ir sąnaudų santykį.

Naujausios kartos Iveco hibridinės technologijos leidžia NEW DAILY Hybrid sutaupyti iki 30% kuro vairuojant mieste, atitinkamai sumažinant CO2 emisijas. Tai garantuoja klientui laisvę judėti mieste, net ten, kur eismas yra ribojamas.

* NEW DAILY Hybrid šiuo metu užsakyti dar negalima.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 2137df9e-09e1-8089-37b2-ca61906a0ae1.