NEW DAILY automobiliai aprūpinti inovatyviomis technologijomis, tokiomis kaip Multijet II varikliai ar kurą taupančiomis Start&Stop ir pavarų perjungimo indikacinėmis sistemomis. NEW DAILY - vienas iš lyderių jei kalbėsime apie galią, sukimo momentą, kuro sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį.

Daily Combi automobiliuose montuojamas 2,3 litro darbinio tūrio variklis su kintamos geometrijos turbina, išvystantis 146 AG galią.

Kaip ir visi IVECO varikliai, motoras pasižymi aukštu sukimo momentu, kuris pasiekiamas prie žemų variklio sūkių ir išlieka plačiame jų intervale.

Variklis sukurtas panaudojant naujausiais technologijas, dėl ko techninių aptarnavimų intervalas yra itin ilgas ir siekia iki 40‘000 km, todėl retai lankysitės autorizuotose dirbtuvėse.

Iveco klientams sukurtas platus pasaulinis aptarnavimo tinklas, leidžiantis greitai ir kokybiškai atlikti aptarnavimo procedūras.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 4f68049f-a9f6-8089-73e1-ac0df9f4edfa.