IVECO S-WAY
PATIRKITE NAUJĄ GYVENIMO BŪDĄ SU S-WAY

Žiūrėkite renginį

IVECO LIVE CHANNEL


IVECO Live Channel

IVECO S-WAY
PAPRASTA PRIPRASTI PRIE NAUJO GYVENIMO BŪDO SU S-WAY

Puikus vairuotojo partneris.
Su IVECO S-WAY vairuotojo gyvenimas kabinoje pasiekia naują lygį: kabina pritaikyta jūsų poreikiams, joje įrengtos pažangios funkcijos, ryšio paslaugos ir naujasis IVECO DRIVER PAL balso padėjėjas, užtikrinantis saugesnę vairavimo patirtį.

Idealus verslo sprendimas transporto parko savininkui.
Iš tiesų išskirtinė degalų ekonomija ir bendros nuosavybės išlaidos: dėl pažangių technologijų ir novatoriškų individualizuotų paslaugų naujasis IVECO S-WAY kuria vertę ir didina transporto priemonių parkų produktyvumą.

Tvarus aplinkos draugas.
Mūsų tikslas – tvarumas: IVECO S-WAY žengia žingsnį dekarbonizavimo link, pristatydamas savybes, kurios mažina išmetamo CO2 kiekį.

IVECO S-WAY

VERSLO PRODUKTYVUMAS

Iki 3 proc. mažesnės degalų sąnaudos.

@Titolo

Naujasis IVECO S-WAY yra ideali transporto priemonė tolimiems reisams ir geriausias sprendimas parkų savininkams:

  • Naujas variklių asortimentas papildytas 490 AG ir 530 AG Cursor 13 varikliais
  • Naujos kartos galinė ašis ir didesnis suspaudimo laipsnis
  • Geresnė aerodinamika dėl labai efektyvios A statramsčio dangos
  • Nauja automatinio oro kondicionavimo sistemos „ekologinio režimo“ funkcija


Visos funkcijos užtikrina iki 3 proc. degalų santaupas, todėl naujasis IVECO S-WAY yra degalų vartojimo efektyvumo lyderis.

TVARUMAS


Mažesnis išmetamas CO2 kiekis.

@Titolo

Naujasis IVECO S-WAY žengia žingsnį dekarbonizacijos ir išmetamo CO2 kiekio mažinimo link:

  • Išmanusis vairo mechanizmo hidraulinio stiprintuvo siurblys
  • Sankabos kompresorius (SGD ir SkGD versijos)


Funkcijos, kurios kartu su naujos kartos galine ašimi, automatinio oro kondicionavimo sistemos „ekologinio režimo“ funkcija ir labai efektyvia A statramsčio danga dar labiau sumažina išmetamą CO2 kiekį.

VAIRUOTOJO PATIRTIS

Saugesnė, patogesnė, produktyvesnė.

@Titolo

​Susipažinkite su naujuoju IVECO DRIVER PAL – integruotu skaitmeniniu balso palydovu, kuris padeda vairuotojui kaip asmeninis pagalbininkas.

KOMFORTAS
Naujoji IVECO S-WAY išmanioji kabina su visiškai integruota Amazon Alexa sistema leidžia vairuotojui bendrauti su transporto priemone tiesiog balsu.

SAUGA
Vairuotojas gali balsu bendrauti su IVECO S-WAY ir išlikti susitelkęs į misiją bei mėgautis saugesne vairavimo patirtimi. Mažiau dėmesį blaškančių trikdžių.

PRODUKTYVUMAS
Naujasis IVECO S-WAY asistentas DRIVER PAL taip pat leidžia balsu valdyti maršruto planavimą, tikrinti transporto priemonės techninę priežiūrą ir būklę, prašyti pagalbos ir gauti informacijos apie spūstis ir oro sąlygas.

BENDRUOMENĖ
Ryšys ne tik su IVECO S-WAY: vairuotojo asistentas leidžia palaikyti ryšį su vairuotojų bendruomene, dalytis informacija ir patarimais dėl maršruto, automatiškai išversti pranešimus.