IVECO DAILY
NUO ŠIOL SAVO VEIKLĄ
VYKDYKITE KITAIP
Dar siūlome
DAILY FURGONAS

KOMERCINIS AUTOMOBILIS, KURIS LEIDŽIA VEIKLĄ VYKDYTI KITAIP

Daug daugiau nei komercinis automobilis. Naujoji Daily važiuoklė sukurta jūsų verslo tvarumui ir pelningumui palaikyti.

Naujojoje Daily važiuoklėje technologijos yra vairuotojo paslaugoms: kai didžiąją darbo dienos dalį praleidžiate prie vairo, norite, kad gyvenimo kabinoje sąlygos ir vairavimo komfortas būtų neprilygstami. Per savo 40 metų istoriją Daily nuolat tobulėjo, gyvenimo automobilyje ir vairavimo komfortą pakeldamas į aukščiausią lygį savo klasėje.

New Daily 2019

Naujosios Daily važiuoklės interneto prieiga – tai naujos individualizuotos paslaugos pagal jūsų poreikius ir automobilio naudojimo ypatumus.

Tai visapusiškas jūsų įmonei pritaikytas transporto sprendimas.

3 faktai apie IVECO Daily važiuoklę

Degalų sąnaudos ir techninės priežiūros išlaidos
Sumažėjimas iki 10 %
+
Degalų sąnaudos ir techninės priežiūros išlaidos

Kadangi daug dėmesio skiriame efektyvumui ir siekiame ateityje iki nulio sumažinti išmetamo anglies dioksido kiekį, degalai naudojami dar ekonomiškiau.

Dėl to išaugs jūsų įmonės pelningumas ir bus užtikrintos aukščiausios klasės eksploatacinės savybės, kurios padės jums efektyviau siekti savo tikslo. Dėl tobulesnės konstrukcijos ir ilgesnių alyvos keitimo intervalų sumažėja techninės priežiūros sąnaudos ir išauga pelnas.


Bendroji automobilio masė
nuo 3.3 iki 7.2 tonų bendroji masė
+
Bendroji automobilio masė
DAUGYBĖ GALIMYBIŲ

Kokia bebūtų jūsų užduotis, susiraskite savo poreikius atitinkantį Daily. Tai universaliausias automobilis savo klasėje, nes galima rinktis modelius, kurių bendroji masė yra nuo 3,3 tonų iki 7,2 tonų, važiuoklės bazė nuo 3 000 mm iki 5 100 mm, o kėbulo ilgis – iki 6 190 mm. Išnaudokite visus Daily važiuoklės privalumus, kuri yra ypač tvirta ir lengvai perdaroma dėl iš „C“ sekcijų sudaryto plieninio rėmo.

CHASSIS CABCREW CABCHASSIS COWL
IVECO Daily VanSemi-windowed VanWindowed Van
3.3 - 7.2 t3.3 - 7 t3.5 - 7.2 t

Kėbulo variantai
Plačiausias pasirinkimas
savo klasėje
+
Kėbulo variantai
DIDŽIAUSIAS KĖBULŲ PASIRINKIMAS

Daily siūlo daugybę kėbulo variantų, todėl tikrai lengvai rasite atitinkantį jūsų poreikius. Jie puikiai tinka specializuotiems automobiliams, kuriems keliami aukšti reikalavimai, pavyzdžiui, gelbėjimo operacijų transporto priemonėms, galinio ir šoninio išvertimo savivarčiams ar greitosios pagalbos automobiliams.


Keliamoji galia ir krovinių skyriaus apimtis

Didelė erdvė jūsų verslui
​​​​​​​​​​​​​​​​​

AUTOMOBILIS, IDEALIAI TINKANTIS JŪSŲ VEIKLAI

​Daily yra universaliausias savo klasėje automobilis. Platus modelių pasirinkimas ir kėbulo variantai atveria daugybę galimybių: nesvarbu, ar pristatote siuntas mieste ar vykdote sunkesnius darbus, pavyzdžiui, pervežate baldus – galite rasti Daily, kuris puikiai atitiks Jūsų veiklos reikalavimus ir įmonės poreikius.

ILGAAMŽIŠKUMAS

  • Kraukite savo „Daily“ maksimaliai kiekvieną dieną, metai iš metų, žinodami, kad juo galima pasitikėti ir kelyje jis neapvils.
  • Išnaudokite jo tvirtumą, nes jis yra vienintelis lengvasis komercinis automobilis, kurio važiuoklė sudaryta iš panašių į sunkvežimių dalių – iki 5 mm storio šoninių elementų iš vientiso plieno.
  • Darbą įvykdykite greičiau ir atlikdami mažiau reisų, nes jo naudingoji apkrova siekia iki 4 900 kg.


WHEELBASE
(mm)
MAXIMUM BODY LENGTHS (mm) GROSS VEHICLE WEIGHT (t.)
SINGLE WHEEL TWIN WHEEL CHASSIS CAB CREW CAB
single-wheel
twin-wheel
chassis-cab
crew-cab

MIN. MAX. MIN. MAX. MIN. MAX. MIN. MAX.
300025103000283033163.35.2
7
345033953886339538863.37
3.37
375040054495400544953.57.23.57
410040054495400548953.57.23.57
4350

483053405.27.25.2
7
4750

569061905.27.267
5100

569061906
7.267


​​​​​​​​
NEW DAILY CAB
Daily Chassis Cab External 360°

PAŽANGIAUSI VARIKLIAI

Jūsų verslo tvarumas ir pelningumas
​​​​​

IKI 10 PROC. MAŽESNES DEGALŲ SĄNAUDAS UŽTIKRINA ITIN EFEKTYVIOS DAILY FUNKCIJOS
Daily varikliai išsiskiria taupumu, kurį pasiekti padeda daugybė naujų funkcijų, pavyzdžiui: jautresnė ir efektyvesnė elektroniniu būdu valdoma kintamosios geometrijos turbina, specialiai Daily sukurtos itin ekonomiškos ir mažu riedėjimo pasipriešinimu pasižyminčios A klasės padangos ir Start & Stop sistema.

IKI 10 PROC. MAŽESNĖS PRIEŽIŪROS SĄNAUDOS
Dėl visų įdiegtų naujovių ir poreikio rečiau keisti tepalus priežiūros sąnaudos sumažėja iki 10 proc. važinėjant mieste.

VISADA OPTIMALUS NAŠUMAS
Daily važiuoklė gerai žinoma dėl plataus variklių pasirinkimo, ir ji vienintelė rinkoje siūloma su dviem konkrečioms užduotims pritaikytais varikliais.​

Pasirinkite variklį
2,3 l F1A variklis Euro 6D Light Duty

KOMERCINIS PAVADINIMAS 120
140
160
GALIA (AG) 116
(86 kW)
136
(101 kW)
156
(116 kW)
SUKIMO MOMENTAS (Nm) 320
350
380*
TURBOKOMPRESORIUS
e-VGT
PAVARŲ DĖŽĖ
HI-MATIC/MECHANINĖ
* 350 Nm su mechanine pavarų dėže
e-VGT: elektroninis kintamosios geometrijos turbokompresorius2,3 l F1A variklis Euro 6D Heavy Duty

KOMERCINIS PAVADINIMAS 140
160
GALIA (AG) 136 (101 kW)
156 (116 kW)
SUKIMO MOMENTAS (Nm) 350
380
TURBOKOMPRESORIUS e-VGT
PAVARŲ DĖŽĖ
HI-MATIC/MECHANINĖ
e-VGT: elektroninis kintamosios geometrijos turbokompresorius3,0 l F1C variklis Euro 6D Heavy Duty

KOMERCINIS PAVADINIMAS
160
180
210
GALIA (AG)
160*
(119 kW)
180
(134 kW)
210
(156 kW)
SUKIMO MOMENTAS (Nm)
380
430
470
TURBOKOMPRESORIUS VGT
VGT
e-VGT
PAVARŲ DĖŽĖ
MECHANINĖ
HI-MATIC /
MECHANINĖ
HI-MATIC* Tik sunkvežimio važiuoklės versija
VGT: kintamosios geometrijos turbokompresorius
e-VGT: elektroninis kintamosios geometrijos turbokompresorius3,0 l F1C variklis Euro 6D Heavy Duty su SGD*

KOMERCINIS PAVADINIMAS
NP
GALIA (AG)
136 NP
(101 kW)
SUKIMO MOMENTAS (Nm)
350
TURBOKOMPRESORIUS WG
PAVARŲ DĖŽĖ
HI-MATIC /
MECHANINĖ* Suslėgtosios Gamtinės Dujos; WG: WasteGate vožtuvas.SU HI-MATIC KOMFORTIŠKESNIS IR SAUGESNIS

Skirkite dėmesį eismui ir važiavimo sąlygoms, o pirmoji 8 pavarų automatinė pavarų dėžė HI-MATIC pasirūpins visu kitu. Mėgaukitės Daily HI-MATIC teikiamais važiavimo, degalų taupymo ir komforto pranašumais kartu su aplinkos taršą mažinančia IVECO Natural Power technologija ir mažomis eksploatacijos išlaidomis.

<span style="color: #3466cd;">SU HI-MATIC</span> KOMFORTIŠKESNIS IR SAUGESNIS

SALONO ĮRANGA IR VAIRAVIMO KOMFORTAS

Sėskite į automobilį, jis komfortiškas!
Technologijos, kurios sukurtos Jums
Sklandus ir lengvai manevringas
Naujasis elektrinis vairo stiprintuvas yra labai tikslus ir iš karto reaguoja į vairuotojo judesius. Mažiau pastangų ir sklandesnis vairavimas. Jis taip pat slopina vibraciją ir kompensuoja slydimą bei ratų disbalansą. Sukuriamas visiško stabilumo ir kontrolės pojūtį. Taip pat galite suaktyvinti unikalią miesto režimo funkciją vos vienu mygtuko paspaudimu, kad dar labiau (iki 70 proc.) sumažintumėte vairavimo pastangas ir galėtumėte mėgautis ypatingu vairavimo malonumu net ir judriose miesto centro gatvėse.
Neprilygstamas vairavimo patogumas ir ergonomiškumas
Visa Daily vairavimo sistema perkurta taip, kad jaustumėtės tarsi lengvajame automobilyje. Galite koreguoti vairo ašį ir kampą, kol atrasite geriausią padėtį dar didesniam patogumui ir ergonomiškumui užtikrinti. Ant mažesnio daugiafunkcio vairo išdėstyta daugybė valdiklių, palikta daugiau vietos kojoms, todėl galite jaustis dar patogiau. Susidarius spūsčiai eismo piko metu vienu mygtuko paspaudimu galite įjungti Queue Assist pagalbinę sistemą. Pamirškite stresą eismo piko metu!
Paprastas, aiškus valdymas
Naujasis aukštos skiriamosios gebos spalvotų ekranų skydelis suteikia patogią, intuityvią sąsają, per kurią galite lengvai valdyti Daily ir reikiamu laiku pasiekti visas pagrindines nuostatas bei informaciją, leidžiančias veiksmingai išnaudoti geriausias automobilio savybes.
Sauga ir efektyvumas su tikralaike padangų slėgio stebėjimo sistema
Padangų slėgio stebėjimo sistema realiuoju laiku kiekvienos padangos slėgį rodo ekranų skydelyje, todėl galite būti tikri, kad Daily padangų slėgis visada bus optimalus. Taigi vairavimas ne tik tampa saugesnis, bet ir sumažėja degalų sąnaudos. Daily – pirmasis furgonas, kuriame ši funkcija siūloma tiek viengubų, tiek dvigubų ratų modeliuose.
Hi-connect: naujas informacijos ir pramogų sistema
Daily turi patogią informacijos ir pramogų sistemą su 7 colių ekranu, DAB radijo imtuvu, vairavimo stiliaus vertinimo, balso atpažinimo funkcijomis, TomTom® automobilių ir sunkvežimių navigacijos sistema ir galinės kameros ekranu. Su Apple CarPlay ir Android Auto™ skaitmeninėmis pramogomis galite mėgautis furgone. Šios programos atspindi Jūsų įrenginį ir galite jomis saugiai naudotis vairuodami.
Didelio matomumo LED žibintai
Naujieji LED žibintai su daug ryškesniu ir toliau sklindančiu spinduliu smarkiai (15 proc.) pagerina matomumą ir leidžia lengviau pastebėti kliūtis. Ne tik turėsite stilingą furgoną, bet ir sumažinsite bendrąsias nuosavybės išlaikymo sąnaudas, nes LED žibintai naudojami labai ilgai. Jokio blaškymosi, jokių pastangų.
Patogus ir efektyvus automobilio parkavimas
Naujasis elektrinis stovėjimo stabdys automatiškai įsijungia pastačius automobilį ir išsijungia, kai esate pasiruošę važiuoti. Vairuodami mieste, kai reikia sustoti dažniau (pavyzdžiui, pristatant siuntas), negaišite laiko įjunginėdami ir išjunginėdami stabdį. Taip ne tik sumažinate dėl pasikartojančių judesių pasireiškiantį rankų nuovargį ir diskomfortą, bet ir padidinate savo produktyvumą. Galite sutaupyti iki 5 valandų per mėnesį, o tai tikrai padidins Jūsų pelningumą. Pašalinus rankinio stabdžio svirtį, atsiranda daugiau erdvės salone, tad galite patogiau judėti.
​​​​​​​​​​​​​​

ASSISTED DRIVING & SAFETY

Mėgaukitės saugiu vairavimu be jokio streso

ASSISTED DRIVING & SAFETY

Nepakenkdami saugumui galite visą dėmesį skirti savo darbui. Daily ADAS sistema mažina avarijų pavojų greitkeliuose ir judriose miesto gatvėse, padeda sudėtingose situacijose ir mažina stresą intensyvaus eismo atvejais, taip užtikrindama jūsų gyvenimo automobilio kabinoje kokybę.

Daily ADAS
Pažangios pagalbinės vairavimo sistemos
Nepakenkdami saugumui galite visą dėmesį skirti savo darbui. Daily VAN ADAS sistema mažina avarijų pavojų greitkeliuose ir judriose miesto gatvėse, padeda sudėtingose situacijose ir mažina stresą intensyvaus eismo atvejais, taip užtikrindama jūsų gyvenimo automobilio kabinoje kokybę.
City Brake PRO
Pažangioji avarinio stabdymo sistema (AEBS) iš anksto nustato galimą susidūrimą ir ima stabdyti, kad Jus apsaugotų. Esant intensyviam eismui, City Brake PRO padeda išvengti susidūrimo važiuojant didesniu nei 5 km /val. greičiu.
Queue assist
Susidarius spūsčiai eismo piko metu vienu mygtuko paspaudimu galite įjungti Queue Assist pagalbinę sistemą. Pamirškite stresą intensyvaus eismo valandomis!
Prisitaikanti greičio palaikymo sistema
Automatinis greičio reguliavimas, išlaikant saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.
Aktyvi pagalbinė eismo juostos Išlaikymo sistema
Likite savo eismo juostoje su aktyvia eismo juostos išlaikymo sistema, kuri švelniai nukreipia jus atgal į eismo juostos vidurį, jei nuo jo nukrypstate.
Apsaugos nuo šoninio vėjo pagalbinė sistema
Jutikliai suaktyvina stabdžius toje transporto priemonės pusėje, kurią veikia vėjo gūsis. Taip užtikrinamas stabilumas ir saugumas.
Važiavimo nuokalne ir traction plus pagalbinės sistemos
Važiavimo nuokalne pagalbinė sistema (HDC) palaiko pastovų greitį leidžiantis žemyn ilgomis nuokalnėmis, o Traction Plus sistema padeda išlaikyti ratų sukibimą su slidžiu kelio paviršiumi.

FUNKCIJOS IR PASLAUGOS

Patobulintos ryšio funkcijos ir paslaugos
​​​​​​​​​​​CONECTIVIDAD Y SERVICIOS MEJORADOS
Daily ryšio funkcijos neapsiriboja mobiliuoju įrenginiu. Jos leidžia valdyti įvairias paslaugas, kurios padeda Jums aktyviau ir efektyviau vykdyti veiklą – sumažinti sustojimų skaičių ir padidinti našumą.

Daugiau laiko liks darbui, nes transporto priemonė yra tiesiogiai susiejama IVECO specialistais, kurie gauna tikralaikius duomenis ir gali nuotoliniu būdu atlikti diagnostiką bei išsiaiškinti problemas joms dar neįvykus ir imtis prevencinių veiksmų, išlaikant Jūsų transporto priemonę kelyje.

Individualizuotos paslaugos, atitinkančios kasdienį naudojimą pagal tikralaikius duomenis, kuriuos galite gauti iš savo Daily.
Optimizuokite savo Daily naudojimo efektyvumą realiu laiku, MYDAILY portale analizuodami jo eksploatacijos parametrus, degalų sąnaudas ir pan.

Automobilių parko valdymo sprendimai leidžia sumažinti išlaidas dėl geresnio transporto priemonių stebėjimo ir automobilių parko panaudojimo, tinkamo vairuotojų elgesio, pažangios variklio diagnostikos ir tikralaikių ridos duomenų.

Nuotraukos

Daily darbą atlieka stilingai