​Iveco tehnisko apmācību plāns

Tehnisko apmācību mērķis ir analizēt, uzraudzīt un novērtēt Iveco servisa tīkla personāla tehniskās zināšanas, profesionalitāti diagnostikas operācijās un tehniskās apkopes un remontu veikšanas prasmes un iemaņas.

Apmācības kursus un tehniskos materiālus sagatavo augsti kvalificēti speciālisti, izmantojot gan tradicionālo metodoloģiju (lekcijas un praktiskās nodarbības, strādājot ar atsevišķiem mehāniskajiem komponentiem un visu automobili), gan mūsdienīgas multimediju sistēmas (apmācības kursi internetā).

Unetversity tehnisko apmācību nodaļas lepnums ir virtuālie simulatori, kuri ir uzstādīti visos apmācību centros un ir paredzēti datorizētai pilna Iveco automobiļu diagnostikas un apkopes darbu cikla veikšanai, ļaujot kursu dalībniekiem strādāt ar atsevišķiem automobiļa mezgliem vai ar visu automobili tā, it kā šīs operācijas tiktu veiktas reālam transportlīdzeklim.  

Tehnisko apmācību ciklā ir iekļauts pilnīgi viss automobilis ar vairāk nekā 40 dažādām pozīcijām, kas ļauj iziet apmācības procesu, sākot no elektronikas pamatelementiem līdz vissarežģītākajām diagnostikas operācijām, no apmācības kursa mehāniķiem-iesācējiem līdz pieredzējušu un zinošu speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanai. Unetversity tehnisko apmācību kursus var veidot arī tā, lai nodrošinātu maksimāli elastīgu risinājumu palīdzībai Iveco klientiem uz vietas, viņu darbnīcās.

Iveco ir laba sadarbība arī ar dažādiem virsbūvju un iekārtu uzstādītājiem, kuri aprīko Iveco automobiļus un piedāvā speciālas apmācības pēcpārdošanas servisa personālam par uzstādītajām iekārtām un aprīkojumu.

Iveco piesaista plašo Unetversity apmācības programmu, lai piedāvātu klientiem profesionalitāti un kompetenci, ko spēj nodrošināt tikai pasaules līmeņa ražotājs, visā automobiļa kalpošanas laikā.