​IVECO oriģinālo rezerves daļu izmantošana garantē nevainojamu  sniegumu

Izvēloties IVECO oriģinālās rezerves daļas, jūs izvēlaties uzticēties ražotāja kvalitātei un speciālistu profesionalitātei, jo tikai tādā veidā tiks nodorošināts vienmēr efektīvs un nevainojums jūsu automobiļa sniegums.

 Visu IVECO produktu un pakalpojumu pamatā ir Klientu apkalpošanas centra profesionalitāte un augstā darba kultūra. Tikai pie jūsu vietējā dīlera jūs varat iegādāties visu nepieciešamo no plašā Origin 100% IVECO rezerves daļu klāsta par konkurētspējīgām cenām.

100% Atlase – rezerves daļu piegādes process sākas ar izejmateriāliem, kas tiek izmantoti ikvienas IVECO detaļas izgatavošanai, un kas tiek izraudzīti pēc visstingrākajiem kvalitātes stnadartiem.

100% Uzticamība – IVECO izvēlas tikai tos detaļu piegādātājus, kas spēj nodrošināt augstas kvalitātes produkciju un sertificētu ražošanas procesu.

Uzzināt vairāk
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 2656399f-19ce-8089-73e1-a69c7d0f737e.