Izmantojot Blue&Me™ Fleet, centrālais dators noteiktā laikā sazinās ar automobili: dati tiek pārraidīti automātiski, un tas ļauj nekavējoties izanalizēt nobraukumu un ekspluatācijas izmaksas.

BLUE&ME™ FLEET ir EKONOMISKI IZDEVĪGS.

Blue&Me™ Fleet uzlabo autovadītāja darba ražīgumu un optimizē automobiļa produktivitāti: tas palīdz samazināt degvielas patēriņu, saplānot servisa un tehniskās apkopes darbus un drastiski vienkāršo datu analizēšanas procedūru.
Papildus jau esošajām funkcijām ir pieejamas arī sekojošas iespējas: galveno automobiļa ekspluatācijas rādītāju noteikšana, vidējā nobraukuma un degvielas patēriņa izvērtēšana, kā arī tahogrāfa datu lejuplādēšana ar tālvadību.

BLUE&ME™ FLEET IR videi draudzīgs.

Ar Blue&Me™ Fleet ir iespējams izvērtēt katra konkrētā autovadītāja braukšanas stilu un degvielas patēriņu šī vadītāja darba laikā – tādējādi jūs varat uzlabot energoefektivitāti un veicināt ekoloģisku braukšanas praksi.

Ar BLUE&ME™ Fleet autoparka īpašnieks var novērtēt veikumu un ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī padarīt to par sava biznesa ētikas pamatprincipu.

BLUE&ME™ FLEET uz ECODAILY UN STRALIS.
Blue&Me™ Fleet ir pieejams visā ECODAILY automobiļu gammā (kravas furgoni un šasijas ar kabīni ar pilno masu no 3.5 līdz 7 tonnām) un visā Stralis automobiļu gammā (seglu vilcēji un šasijas ar stacionārajām virsbūvēm ar pilno masu no 18 līdz 44 tonnām).

Blue&Me™ Fleet tiek piedāvāts arī kombinācijā ar EuroV un EEV dzinējiem.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 9dd2589f-e9ef-8089-73e1-aa4776a681f0.