TCO / TOTAL COST OF OWNERSHIP

TCO jeb Kopējās Īpašuma Izmaksas ir kopējās komerciālā transportlīdzekļa izmaksas visā tā kalpošanas laikā. Šos rādītājus parasti ir jākontrolē kompleksi, un vairumā gadījumu tā ir sekmīga biznesa vadības stratēģija. Tādēļ Iveco ir izveidojusi šo kalkulatoru, kas jums palīdzēs pārvaldīt un sinhronizēt visas izmaksu pozīcijas un iegūt pārskatu par automobiļu ekspluatācijas izmaksām.

<span style="color: #0d4ba0">TCO </span>KALKULATORS

TCO KALKULATORS

Mums IVECO rūp jūsu izmaksas, un mēs saprotam, cik svarīgi jums tās ir paredzēt un kontrolēt. TCO (Kopējo ekspluatācijas izmaksu) kalkulators jums palīdzēs to paveikt. 

Lai aprēķinātu sava transportlīdzekļa TCO, regulējiet zemāk redzamās parametru vērtības saskaņā ar jūsu uzņēmuma pielietojumu un pēc tam klikšķiniet uz "Aprēķināt". Tas jums palīdzēs pārvaldīt un sinhronizēt visus jūsu izdevumu posteņus un iegūt ticamu ieskatu jūsu transportlīdzekļa ekspluatācijas izmaksās visa tā kalpošanas mūža cikla laikā.

KOPĒJĀS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS

TCO2 Live programma piedāvā ekskluzīvus pakalpojumus IVECO smago automašīnu klientiem:  

  • TCO2 SMART REPORT – iknedēļas ziņojums par braukšanas stilu un degvielas patēriņu
  • TCO2 ADVISING – speciālas komandas padomi saistībā ar degvielas taupīšanu
  • TCO2 DRIVING – uz ekonomiju orientēti braukšanas kursi. Mēs mācām, kā samazināt degvielas patēriņu, palielināt transportlīdzekļa izturību un uzlabot drošību uz ceļa.

KOPĒJĀS EKSPLUATĀCIJAS IZMAKSAS
TCO2 SMART REPORT

TCO2 SMART REPORT

@Titolo

Attālināta datu iegūšana no transportlīdzekļa sistēmas IVECO DRIVING STYLE EVALUATION (BRAUKŠANAS STILA IZVĒRTĒJUMS) ļauj izvērtēt transportlīdzekļa un vadītāja galvenos snieguma parametrus.
 
Ziņojumi katru nedēļu tiek nosūtīti autoparka vadītājam  ar automātisku e-pastu, koncentrējoties uz vadītāja uzvedību un ar to saistītajām iezīmēm, degvielas patēriņu katram transportlīdzeklim un visa autoparka oglekļa izmešiem. Šis pakalpojums ir neatkarīgs no citiem tīmekļa portālā balstītiem autoparka pārvaldības pakalpojumiem.  

Ar NEW STRALIS XP, TCO2 SMART REPORT ir iekļauts uz 4 gadiem. ​

TCO2 SMART REPORT un TCO2 ADVISING var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3%.

TCO2 ADVISING

@Titolo

IVECO ir vispusējs "degvielas konsultants" - pilna laika partneris, kas tiecas uz transporta efektivitāti un ilgtspējību. 

Mūsu pieredze saistībā ar degvielas taupīšanas tehnikām ir balstīta uz gadiem krātiem ekspluatācijas datiem, kas ievākti un apstrādāti (sadarbībā ar klientiem) dažādās misijās un maršrutos. 

Tagad IVECO piedāvā unikālu informatīvu pakalpojumu, ko nodrošina speciāla katra tirgus degvielas ekspertu komanda, kas nepārtraukti uzrauga autoparka snieguma indikatorus, lai izveidotu pielāgotus uzlabojumu plānus. Viens TCO2 ADVISING gads ir ietverts ar NEW STRALIS XP & NP modeli.

TCO2 SMART REPORT un TCO2 ADVISING var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3%.

TCO2 DRIVING

@Titolo

Labi autovadītāji var sasniegt degvielas ietaupījumus ar labākajām tehnoloģiju ierīcēm: tādēļ IVECO piedāvā īpašas autovadītāju apmācību programmas, lai attīstītu mūsu klientu autovadītāju prasmes. 

Mēs mācām, kā samazināt degvielas patēriņu, palielināt transportlīdzekļa izturību un uzlabot drošību uz ceļa. 

Kursus iespējams veidot pēc klienta prasībām, un tos var organizēt tā telpās vai pie IVECO. Aplūkotās tēmas ietver zināšanas par transportlīdzekli, tā īpašībām un funkcijām, kā arī braukšanas pieredzi ar profesionālu pasniedzēju.

TCO2 SMART REPORT un TCO2 ADVISING var samazināt degvielas patēriņu līdz pat 3%.