Pēc papildus izvēles Eco Daily var nokomplektēt ar multimediju / mobilā telefona blue tooth sistēmu - Blue & Me™ , ko izstrādājusi kompānija Fiat Group kopā ar Microsoft™ - pasaulē visizplatītāko borta informācijas bloku (infotainment), ar vairāk nekā 1.000.000 uzstādītām iekārtām vieglajiem automobiļiem un komerctransportam.

Blue & Me™ sistēma nodrošina brīvroku telefona sakarus (pateicoties Bluetooth interfeisam un vadības taustiņiem uz stūres rata), kā arī ļauj atskaņot jūsu iemīļoto mūziku no USB zibatmiņas (pateicoties iebūvētajam MP3 atskaņotājam). Turklāt tā ir vairāk nekā tikai progresīva brīvroku sistēma: faktiski šī iekārta “sazinās” ar dzinēju un automobiļa elektroniskajām vadības sistēmām;  Blue&Me™ Fleet ir revolucionāra autoparka vadības sistēma, ko Iveco piedāvā visā gammā no ECODaily līdz Stralim.

Ekoloģisks, dabai draudzīgs autoparks, ekonomiska un rentabla vadības sistēma. Un otrādi.

Ar BLUE&ME™ FLEET Iveco piedāvā transporta operatoriem integrētu risinājumu kompleksu, kas nodrošinās efektīvu komerctransporta un rūpniecisko transportlīdzekļu autoparka vadību.

Vienīgā autoparka vadības sistēma, ko piedāvā, uzstāda un apklapo (nodrošinot arī garantijas apkalpošanu) tieši autoražotājs, tā ir pieejama plašā automobiļu gammā – kravas furgoniem, šasijām ar kabīni, seglu vilcējiem un automobiļiem ar stacionārajām virsbūvēm ar pilno masu no 3.5 līdz 44 tonnām.

KAS IR BLUE&ME™ FLEET?

Blue&Me™ Fleet nāk no Blue&Me™ izstrādātājiem: visvienkāršākais, visefektīvākais un modernākais autoparka vadības instruments šajā tirgū. Ekskluzīvi Iveco.

Blue&Me™ Fleet platforma aptver visus galvenos automobiļa datus, ieskaitot degvielas patēriņu, tieši no dzinēja un šasijas sistēmas vadības blokiem. Sistēmā ir iekļauts arī GPS uztvērējs, kas ļauj noteikt automobiļa atrašanās vietu jebkurā brīdī.

Visi dati tiek pārraidīti caur GPRS un šiem datiem var piekļūt, izmantojot Interneta pārlūkprogrammu noteiktā tīmekļa portālā. Tas nozīmē, ka jūs varat savlaicīgi, droši un efektīvi saņemt un apstrādāt visu informāciju par autoparku.


DIVI PARTNERI – ABI LĪDERI SAVĀ JOMĀ.

Blue&Me™ Fleet ir divu globālu kopuzņēmumu darba rezultāts:

Operētājsistēmas un tehniskais nodrošinājums ir Fiat Group un Microsoft savienības darba rezultāts, savukārt autoparka vadības pakalpojumi tika izstrādāti sadarbībā ar Qualcomm.
Specifiskā programmatūra tika izstrādāta Iveco koncernā.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: f39cf09e-39ec-8089-37b2-c040fd2e8a38.