​Iveco klientu centrs 24 stundu tehniskās palīdzības nodrošināšanai 31 Eiropas valstī, 10 valodās

Iveco piedāvā tehniskās palīdzības programmu, kas saucas Assistance Non-Stop, un kura nodrošina 24 stundu tehnisko palīdzību uz ceļa 7 dienas nedēļā.

Lai nodrošinātu šādu pakalpojumu, Iveco ir investējusi lielus līdzekļus Klientu centra izveidošanā, kura galvenais uzdevums ir nodrošināt klientiem iespēju sazināties ar klientu centru neparedzēta automobiļa bojājuma gadījumā.  Klientu centrs koordinē visas tehniskās palīdzības aktivitātes, sākot no pirmā kontakta līdz nepieciešamā remonta veikšanai uz ceļa vai vajadzības gadījumā nogādājot bojāto transportlīdzekli tuvākajā autorizētajā Iveco dīleru centrā. Piezvanot uz bezmaksas tālruni 00 370 60600087. 80 operatoru komanda garantēs nekavējošu iesaistīšanos jūsu problēmas atrisināšanā, sazinoties ar tuvāko Iveco centru, kas varēs palīdzēt salabot jūsu automobili.

Šī procesa laikā (neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams neliels remonts turpat ceļa malā, vai būs nepieciešama automobiļa evakuēšana uz remontdarbnīcu) Klientu centrs sekos problēmas risinājuma gaitai un informēs jūs par to, parūpējoties, lai jūsu automobilis pēc iespējas ātrāk varētu turpināt ceļu.

Uzzināt vairāk
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 218b7c9e-89b8-8089-73e1-acbcdc1c2c3d.