Den otevřených dveří v KOMERSIA AUTO

U příležitosti převzetí českého dealera nákladních vozidel KOMERSIA AUTO s.r.o. společností Iveco SpA proběhl 26. května 2017v Loděnicích Den otevřených dveří.

26. května 2017 uspořádalo pro své zákazníky vedení společnosti KOMERSIA AUTO s.r.o.

a IVECO Den otevřených dveří  v areálu  Komersia Auto, Loděnice, Pražská 330.

Všichni zákazníci, kteří se akce zúčastnili, obdrželi navíc voucher na: slevu až 30 000,- Kč na nové vozidlo, slevu na vybrané náhradní díly 7 % a voucher na prohlídku technického stavu vozidla ZDARMA.

Dne 4. dubna došlo k podpisu smlouvy, na základě které společnost Iveco SpA koupilo dealera KOMERSIA AUTO s.r.o.

Touto obchodní transakcí Iveco SpA  deklaruje svůj zájem o posílení pozice značky v České republice v oblasti prodeje užitkových a nákladních vozidel a zajištění servisu a náhradních dílů.

Iveco je již dnes díky závodu na výrobu autobusů ve Vysokém Mýtě největším domácím výrobcem autobusů v ČR a významným domácím zaměstnavatelem  a exportérem. Díky tomu je pro IVECO Česká republika jedním z prioritních trhů. Proto bylo rozhodnuto převzít spol. KOMERSIA AUTO s.r.o., která patří již téměř  25 let k největším dodavatelům nákladních vozidel značky Iveco na českém trhu. Společnost bude nabízet své prodejní a servisní služby   v Loděnici u Berouna, Nýřanech a prostřednictvím nezávislého subdealera i v Chebu  s cílem nabídnout maximální pokrytí služeb v regionu sahajícím od Plzně až po Prahu, což představuje jednu z nejdynamičtějších oblastí České republiky.

V současné době celá skupina  zaměstnává  cca 120 vyškolených a kvalifikovaných pracovníků s ročním obratem 800 milionů Kč. Do dnešního dne skupina dovezla a prodala více jak 6.000 nových a ojetých vozů IVECO.

„Se změnou vlastníka dojde k personálnímu posílení na dealerství s cílem nabídnout rozšíření  rozsahu a kvality poskytovaných služeb zákazníkům na všech úrovních počínaje prodejem vozidla přes finanční a servisní služby a v neposlední řadě i rozšíření prodejů ojetých vozidel. V plánu je rovněž úprava prostor a zařazení servisu do skupiny Iveco servisů označených Truck Stations, které nabízejí svým klientům nadstandardní služby.Chceme, aby toto dealerství bylo po všech stránkách vlajkovou lodí Iveco v České republice." říká  Aleš Konrád, Business Manager pro Českou a Slovenskou republiku.

 

komersia-logo.JPG