IVECO BUS, BUSWORLD Türkiye'de ilgi odağı oldu

IVECO BUS, 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen uluslararası BUSWORLD Türkiye fuarında yer aldı. Busworld Türkiye, küresel pandemi döneminden sonra bu ölçekteki ilk fuar oldu. 183 firmanın yer aldığı fuara, Türkiye, Kazakistan, Azerbaycan ve Moğolistan'dan büyük özel taşımacılık firmaları, belediye birimleri ve ulaştırma departmanlarının temsilcilerinin temsil ettiği heyetler katıldı. IVECO BUS; CROSSWAY, STREEWAY CNG ve E-WAY dahil olmak üzere enerji geçişi için çevre dostu ulaşım çözümleri sundu.

Iveco Grubu Asya Bölgesi Kamyon Ticari Operasyonları Başkanı Koray Kurşunoğlu, "IVECO BUS, her zaman müşteri odaklı ve yeni iş fırsatlarına açık kalarak büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Sürdürülebilir mobilite, kapsamında çalıştığımız heyecan verici ve dinamik bir alandır. Görevimiz, bu fikirden ilham alan insanları bunun gibi çeşitli etkinliklerde bir araya getirerek var olan son teknolojiyi kullanmaya devam etmemizi sağlamaktır. Temiz bir şehir için uygun maliyetli ve verimli mobilite çözümleri sunuyoruz," dedi.

IVECO BUS ürünleri ve hizmetleri, markanın güçlü yönlerini vurgular. Bunlar: çevre dostu araçlar, enerji dengesi, teknolojik mükemmellik ve düşük toplam sahip olma maliyetidir. Hepsi müşterilerin, belediyelerin ve operatörlerin alternatif enerji türlerine geçmesine yardımcı olur. Markamızın standı İtalya'nın İstanbul Başkonsolosu Sn. Elena Sgarbi tarafından da ziyaret edildi ve büyük beğeni topladı.