IVECO BUS, Busworld 2023'te 'değişimin yolunu açıyor' ve sıfır emisyon yolculuğuna öncülük etmek için en son yeniliklerini tanıtıyor

IVECO BUS, karbonsuz hareketlilik vizyonunu açıklayacak ve kapsamlı bir dizi gelişmiş hizmetle entegre edilmiş eksiksiz sürdürülebilir ve sıfır emisyonlu ürün teklifini sergileyecek.

IVECO BUS, tüm görevlerin enerji dönüşümünü desteklemek için akülü elektrikli ve alternatif tahrik teklifine dayanan çok menzilli, çok enerjili bir yaklaşımla sürdürülebilir hareketliliğe öncülük etmektedir.

Busworld 2023'te IVECO BUS, yepyeni karbonsuz şehir çözümünün dünya prömiyerini yaparak sıfır emisyona giden yolda bir sonraki adıma bir bakış sunacak.

Busworld 2023 aynı zamanda IVECO BUS modellerine çeşitli ADAS entegrasyonunu tanıtmak için mükemmel bir platform olacak.

Avrupa insan taşımacılığının lideri IVECO BUS, 7-12 Ekim tarihleri arasında Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenecek olan Busworld Europe'un 20. buluşmasında yer alacak. Avrupa'da toplu yolcu taşımacılığı sektörüne adanmış en önemli ticaret fuarı, markanın sıfır emisyonlu ürünlerini standında ve diğer alternatif tahrikli modellerini açık hava sergisinde sergilemesi için mükemmel bir platform: 11 araç, şehir içi, şehirlerarası ve gezi otobüslerinden minibüslere kadar her misyonu kapsayan tam serisini temsil etmektedir.

Salon 4'te yer alan IVECO BUS standı emisyonsuz hareketliliğe adanmıştır. Marka, bugün piyasada bulunan tam elektrikli araçlardan oluşan kapsamlı ürün yelpazesini sergileyecek: şehir içi ve şehirlerarası araçlardan minibüslere kadar her türlü görevin gereksinimlerini karşılayabilecek eksiksiz bir elektro hareketlilik yelpazesi. Sergide e-DAILY minibüs ve şasi, E-WAY Yeni Nesil, STREETWAY ELEC ve CROSSWAY LE ELEC yer alacak. Tüm bu araçlar , Iveco Grubu'nun güç aktarma organları markası FPT Industrial tarafından özel olarak sanayileştirilmiş en son NMC akü teknolojisine sahiptir.

IVECO BUS'un karbonsuz ürün yelpazesi, Brüksel'deki dünya prömiyerinde tanıtılacak olan şehir görevlerine adanmış yeni bir modelle genişletilecek.

IVECO BUS, Busworld'de araçlarının Temmuz 2024'te yürürlüğe girecek olan Avrupa Genel Güvenlik Yönetmeliği ile uyumlu yeni Gelişmiş Sürücü Destek Sistemlerini (ADAS) nasıl entegre ettiğini gösterecek.

IVECO BUS standını ziyaret edenler, fuarda sergilenen tüm araçlarda tanıtılacak olan yepyeni stili de keşfedecekler.

IVECO BUS standı ayrıca özel Servis köşelerine de ev sahipliği yapacak:

  • Enerji Hareketlilik Çözümleri, markanın müşterilerin filolarını tamamen elektrikli hale getirmelerine destek olmak için sunduğu yeni özel hizmetler: her elektro hareketlilik projesini bütünüyle optimize etmek için bataryalar, şarj cihazları ve altyapı ile birlikte özel olarak yapılandırılmış elektrikli otobüsler.
  • IVECO ON, enerji tüketimini ve performansını optimize etmek için elektrikli filonun etkin yönetiminden operatörün gemideki yaşamını iyileştirmeye kadar müşteri operasyonlarının her alanını kapsayacak şekilde tasarlanmış markanın kapsamlı bağlantı hizmetleri teklifidir.

Açık alanda, statik sunumlar ve test sürüşleri için enerji geçiş gerekliliklerine uygun altı IVECO BUS alternatif tahrik modeli – tam elektrikli, doğal gaz ve biyometan, hibrit – mevcut olacak: E-WAY 9.5m ve 12m, URBANWAY CNG Hybrid 18m, CROSSWAY Low Entry CNG Hybrid, CROSSWAY ve EVADYS.

Sergiyi ziyaret edenler, net bir vizyon, yenilikçi zihniyet ve ileri teknolojik bilgi birikimi ile sıfır emisyona geçişe öncülük eden insan hareketliliğinde bir lider keşfedecekler. IVECO BUS, enerji geçişini güvenle yönlendirmek için yenilikçi uzman hizmetlerle entegre edilmiş, her görevi kapsayan eksiksiz bir sürdürülebilir çözümler yelpazesiyle öncülük ediyor.