​ Kombineeritud mootoripidur ja ECAS

Kombineeritud mootoripidur (CEB)

Kombineeritud mootoripidur (paigaldatud 410 hj Cursor 13 mootorile) on võimendusega mootoripidur, millel on kaks toimet: dekompressioon ja pidurdusmoment. Heitgaasikollektorile paigaldatud tiibsulguri abil tekitatakse heitgaasi vasturõhk, mida kasutatakse mootoripöörete aeglustamiseks ja pidurdusjõu suurendamiseks.

Möödapääsuklapp: suurem pöördemoment, väiksem kütusekulu, väga töökindel

Turbiini, sh integreeritud möödapääsuklapi konstruktsioon tagab suure etteandesurve ka tühikäigu madalatel pööretel, optimeerides seeläbi pöördemomenti ja kütusekulu.
Kui aga on saavutatud maksimaalne turbolaadimissurve (vastab tühikäigu kõrgetele pööretele), on vaja tagada mootori ja turbiini enda mehaaniline kaitse. Seda funktsiooni täidab möödapääsuklapp, mis võimaldab hoida püsivat turbiinisurvet, piirates samal ajal selle kõige kõrgemat talitlusrežiimi.

Muutuva geomeetriaga turbolaadur: suurem pöördemoment madalatel pööretel, maksimaalne paindlikkus

Mootori sooritusvõime sõltub suurel määral turbolaadimissüsteemist, mis peab tagama kiirenduse, parema paindlikkuse ja suurema pöördemomendi. Samas paraneb ka sõidumugavus, sest puudub turbotõmme: mootor reageerib gaasipedaali käsklustele viivitamatult.
Elektroonilise kontrollsüsteemi abil kohandab muutuva geomeetriaga turbolaadur turbokompressori parameetrid mootori pööretele vastavaks: liikuv tagasein reguleerib tiivikusse suunduvat heitgaasikogust ja turbokompressor omakorda kohandub väljuva heitgaasi kogusele, võimaldades seeläbi turbolaadimissurvet optimaalselt kontrollida.

ECAS: Elektrooniliselt juhitav õhkvedrustus

ECAS on elektrooniliselt juhitav õhkvedrustus. See tagab optimaalse sõidumugavuse ja veoki stabiilse kõrguse sõltumata kiirusest, koormusest ja teeoludest. Lisaks reguleerib see pidurile avaldatavat survet, et see oleks proportsionaalne sillale rakenduva koormusega.

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt