STRALIS XP

Pikamaavedude TCO2 Tšempion

STRALIS XP on loodud selliselt, et veok sõidaks kaugemale ja vähema kütusega. Loodud selliselt, et pakkuda parimat ökonoomsust ja esitlust pikamaavedude missioonidel, säästab kütust ja vähendab TCO kulusid läbi arenenud tehnoloogiate ja uute toodete lähenemise.
STRALIS XP-ga oleme loonud täiusliku pikamaavedude veoki: tõeline kütusesäästja, mis kontrollib kõiki kütusesäästu aspekte ning seda toetavad unikaalsed teenused, mille IVECO on loonud, et vähendada CO2 ja TCO kulusid.
See pakub parimat integratsiooni toote ja teenuste vahel turul, kattes kaks kolmandikku Sõiduki Omamise Kogukuludest (TCO) ning pakkudes laiaulatuslikemaid transpordilahendusi, mis on selles sektoris saadaval.
Kütuse kogusääst ulatub kuni 11% juurde tootest sõltuvalt ja 3% juurde teenustest sõltuvalt. Kõiki asju arvesse võttes (kütus, hooldus, väärtus ja teeloldud aeg), on langenud STRALIS XP omamise kogukulu pikamaavedudel 5.6% võrra.
STRALIS XP peal on kõik kütusesäästu lisad peale juba standardis:
TARK EGR, süsteem, misparandab järelpõlemist, eriti efektiivne pikamaavedudel.
TARGAD LISAD
mootori hõõrdumise vähendamine
IVECO HI-CRUISE, süsteem, mis integreerib juhi assisteerimisfunktsioone nagu öko-veeremine, ennetav käiguvahetus ja ennetav püsikiiruse hoidja
ECOSWITCH kiiruse ja väände piiraja
optimeeritud tagasilla ülekanne
väikese veeretakistusega öko-rehvid
• eksklusiivne UPTIME GARANTII
ja IVECO KÜTUSESÄÄSTU KONSULTATSIOONID, lisaks TCO2 TARK RAPORT ja TCO2 NÕUSTAMINE.

 

STRALIS’e lisavarustuse hulgast on võimalik valida: IVECO HI-CRUISE GPS eeldatava sõiduteekonna ja –aja arvestamiseks, uued kolmekordse “A” märgistusega eco-rehvid, HI-LED tagatuled, IVECONNECT+DRIVING STYLE EVALUATION (sõidustiili hindamine), TCO2 SMART REPORT, TCO2 ADVISING, UPTIME GUARANTEE (kestvusgarantii kuni 4 aastaks), ELEMENTS M&R leping (hooldus- ja remondileping), TCO2 DRIVING, Autopargi haldamise teenus, Rehvide haldamine (Eelduseks on kehtiv M&R leping). Varustus, mis puudutab kütusesäästlikkust, on STRALIS XP standadvarustuses.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt