UUS HI-TRONIX KÄIGUKAST & IVECO HI-CRUISE INTEGREERITUD SÕIDUSÜSTEEM

Win-win sõidustiil: hea juhile ja hea sõidukipargi omanikule

UUS HI-TRONIX KÄIGUKAST

Uue generatsiooni 12-käiguline HI-TRONIX automaatne käigukast elektroonilise siduriga pakub kõige uuemat tehnoloogiat omas kategoorias:
• modulaarne, teenindussõbralik kontseptsioon
99,7% efektiivne
• enneolematu vastupidavus
• klassi parim käiguvahemik (16.7)
• ja klassi parim väände-kaalu vahemik

Võrreldes varasema mudeliga pakub HI-TRONIX paremaid jõudlusnäitajaid: vähendab käiguvahetuse aega 10% võrra, mis on pea kaks korda kiirem, kui eelmise põlvkonna automaatkastil ning sellega pikendab ka käigukasti õli vahetuse välpa kuni 600 000 kilomeetrini (pikkadel vedudel).
HI-TRONIX pakub ka lisafunktsioone nagu manööverdamise seade (roomamine) madalate kiirustega ülesannete jaoks, kõigutamisfunktsioon, et tagada haare pehmetel pinnastel, 4 tagurpidikäiku ja uued valikud PTO jaoks.

IVECO HI-CRUISE INTEGREERITUD SÕIDUSÜSTEEM

STRALIS tutvustab koos uue HI-TRONIX käigukastiga IVECO HI-CRUISE integreeritud sõidusüsteemi, mis sisaldab GPS-põhist süsteemi nagu ennetav püsikiiruse hoidja ja käiguvahetus ning parandab veelgi öko-vabaveeremise funktsioone.
Käigukast ja GPS süsteem on seotud, niiet see ennetaks juhi sõidu strateegiat, mis sobiks ideaalselt topograafiaga ning vahetaks õigetel hetkedel käike. Uus IVECO HI-CRUISE on integreeritud ka ECOSWITCH näitajatega nagu püsikiiruse hoidja kiirus ja väände limiteerija: see piirab kütuse tarbimist ja samas lubades avariiolukorras kiirendada.

IVECO HI-CRUISE koos ECOSWITH lülitiga on efektiivne juhi assistent, mis pakub eeliseid nagu:
• kiirus ja käik on juhitud "elektroonilis-horisont" algorütmiga, mis muutub vastavalt kütusesäästu strateegiatega.
• valestikasutuse ennetuse garanteerib kiiruspiiraja, põhjagaasi piiraja ja elektrooniliselt kontrollitav käiguvahetuse ajastus.
• enneolematu sõidumugavus.

IVECO HI-CRUISE on timmitud selliseks, et sellest oleks päriselus maksimaalselt kasu ning rahuldaks kõiki osapooli:
juhid hindavad IVECO HI-CRUISE funktsiooni, kuna see teeb sõidu pehmeks, lihtsamaks ning lubab neil keskenduda ohutusele, mitte sõidurutiinidele
sõidukipargi omanikele sellega, et IVECO HI-CRUISE pakub märgatavat kütusesäästu (ja pikas plaanis usaldusväärsust) ja seda ka mitte nii oskuslike juhtide käe all.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt