​IVECO DAILY EURO 6, PARDALOLEV ÜHENDUVUS

Hoidke oma äri ühenduvuses lihtsasti ja tõhusalt

IVECO Daily Euro 6 kaubik tutvustab uutmoodi ühenduvust: vajate vaid oma nutitelefoni või tahvelarvutit ja ei rohkemat. Kui olete DAILY BUSINESS UP äpi alla laadinud, siis ühendub see automaatselt Bluetooth kaudu teie tarbesõidukiga läbi DAB raadio: nüüd on see täielikult integreeritud ning otse ühenduses teie IVECO ja selle mootoriga.
Olete valmis: DAILY BUSINESS UP on teie seadmes, käivitage mootor, lülitage sisse raadio ning oletegi ühendatud. Nautige võimalusi, mida pakub teile auto kaks rolli - olles juhi abiline ning äri assitent.

JUHI ASSISTENT
DAILY BUSINESS UP käitub justkui sõiduõpetaja läbi Sõidustiili Hindamise Süsteemi ja justkui kaardilugeja läbi Sygic 3D professionaalse navigatsioonisüsteemi. Sellega aitab kaubik tõsta efektiivsust igapäevases töös ning tagades teie tarbesõiduki parimas konditsioonis olemise.

ÄRIASSISTENT
DAILY BUSINESS UP aitab teil töid planeerida ning suhelda muudatustest juhiga reaalajas. Saate oma juhtide tööd ning teekondi jälgida, et optimeerida sõiduki kasutust ning tõhusalt manageerida sõidukipargi kasutust oma ärihuvidest lähtuvalt.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt