​Modernsed käigukastid

​Usaldusväärsed ja tõhusad käigukastid

​Uue Trakkeri manuaalkastid on 16-käigulised ZF tüüpi käigukastid.

Need on loodud just sõiduki eripärasid silmas pidades, pakuvad väga kõrget vastupidavuse taste, madalaid hoolduskulusid ning kõrgemat tõhusust ja ptoduktiivsust.

Käigukastid on väga lihtsalt kasutatavad tänu topelt H-kujulisele asetusele.

16-käiguline mehaaniline käigukast on varustatud võimendiga käiguvahetuse süsteemiga, et pakkuda juhile maksimaalset mugavust ning kiiret ja täpset käiguvahetust. Pneumaatiline võimendiga käiguvahetussüsteem vähendab juhi pingutusi käiguvahetusel 50% võrra ning käigukangi liikumiseks vajalik ala on vähendatud 40% võrra.

Eurotronic = mugavus ja vastupidavus

Lisaks tavapärastele manuaalsetele käigukastidele pakub uus Trakker tehnoloogia viimast sõna EuroTronic automaatse käigukasti näol, mille käiguvalits on roolil.

See võimalus pakub mitmeid eeliseid, millest üks on 60kg kaalusääst võrreldes manuaalkastiga, väiksemaid mõõte ning vähem pneumaatilisi ja elektrilisi ühendusi. Sünkronisaatorite puudumine muudab käiguvahetuse kiiremaks ja turvalisemaks: süsteem välistab valede käikude valimise.

EuroTronic käigukasti saab kasutada nii täisautomaatsena, kui pool-automaatsena. Automaatne lülitus arvestab koorma raskust, liiklustingimusi ja sõidustiili, optimeerides sellega kiirendust, kütusekulu ja mugavust. Keerulistes tingimustes ja rasketes teeoludes sõitmisel saab valida off-road seadistuse ühe nupuvajutusega ning vallandada rohkem väänet ja kohaltvõtu jõudu.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt