Trakker pakub Eurotronicu automatiseeritud käigukasti kõiki tehnoloogilisi eeliseid. Käigukasti kolm režiiminuppu on paigutatud armatuurlauale, käike saab vahetada roolisamba paremal pool olevast hoovast.

Eelised on märkimisväärsed: manuaalkäigukastiga võrreldes vähenes kaal 50–60 kg võrra, ka mõõtmed on väiksemad. Lisaks on süsteemis vähem pneumo- ja elektriühendusi.

Tänu sünkronisaatorite puudumisele on käiguvahetus kiirem ja täpsem: süsteem ei lase valida valet käiku ja kaitseb mootorit liiga suurte pöörete arvu eest.

Eurotronicu käigukasti saab kasutada nii täis- kui ka poolautomaatrežiimis. Automaatne käiguvahetus toimub vastavalt koormusele, teetingimustele ja juhi sõidustiilile. Nii on tagatud veoki optimaalne jõudlus, kütusekulu ja mugavus. Väikestel kiirustel manööverdamiseks on spetsiaalne režiim, mis tagab vajaduse korral parema kontrolli sõiduki jõuülekande üle (edasi- ja tagasikäigud), nt laadimisestakaadile tagurdades, haagiste ühendamisel, pealisehituste demonteerimisel ja monteerimisel kitsastes tingimustes. Selleks suurendatakse elektrooniliselt gaasipedaali käiku kuni 70%. Siduri aktiveerimine on tundlikum ja juht saab seda reguleerida gaasipedaaliga.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: eabff19e-c93d-8089-73e1-a5ba4155465e.